Prešla si peklom na dovolenke v Grécku! Turistku (31) na hoteli znásilnilo niekoľko mužov!

897

Peklom si prešla na dovolenke v Grécku tridsaťjedenročná turistka z Británie. Žena bola s priateľmi na ostrove Rhodos, kde sa zoznámila so skupinkou mužov z Belgicka. Spoločne večer popíjali a nakoniec odišla do ich hotelovej izby, kde ju údajne hromadne znásilnili!

Tridsaťjedenročná Britka sa obrátila na políciu v meste Archangelos na gréckom ostrove Rhodos 5. septembra ráno. Policajtom povedala, že sa stala obeťou hromadného znásilnenia. Podľa webu Dimokratiki.gr malo k činu dôjsť v hotelovej izbe vo Faliraki.

Štvrť storočia väznil svoju dcéru, splodil s ňou sedem detí! Josef Fritzl pôjde teraz na slobodu?

So skupinou mužov, ktorým bolo medzi 30 a 35 rokmi, sa zoznámila v klube, kde bola so svojimi priateľmi. Skupinka sa dobre bavila, a tak turisti neskôr pokračovali v zábave aj na spomínanom hoteli. Avšak tam sa všetko malo zvrtnúť.

Turistka s jedným z mužov mala dobrovoľný pohlavný styk na balkóne a aj v hotelovej izbe. Zatiaľ čo jej priatelia odišli, na izbe zostala skupina piatich až ôsmich Belgičanov.

Škandál v Čechách! Uznávaný psychiater Cimický je obvinení zo sexuálneho zneužívania! Porozprávala aj herečka Kristína Frejová!

Následne ju mali hromadne znásilniť. Policajti sa začali prípadom ihneď zaoberať a podľa vyššie spomínaného webu sa im už podarilo zadržať štyroch páchateľov, na ktorých bolo podané trestné oznámenie.

Znásilnená žena pre pomoc utekala úplne nahá!