Vyšetrovanie prípadu znásilnenia, ktoré sa odohralo na začiatku roka v Olomouci, dokončujú teraz tamojší kriminalisti. Mladý muž tam neuniesol zrušenie dohovoreného sexu a rozhodol sa vynútiť si ho násilím. Teraz mu za to hrozí až desať rokov väzenia.

Podľa informácií, ktoré teraz zverejnila polícia, si devätnásťročný mladík v polovici januára dohovoril platený sex s dvadsaťšesťročnou ženou po tom, čo sa s ňou náhodne zoznámil vo večerných hodinách na olomouckej hlavnej vlakovej stanici.

Hromadné znásilnenie študentky! Odporný čin skupiny futbalistov!

„Žena ale následne mladíkovi oznámila, že si všetko rozmyslela a o sex nemá záujem,“ načrtla olomoucká policajná hovorkyňa Petra Vaňharová.

Mladík na to však reagoval tým, že ženu násilím odvliekol na odľahlé miesto a tam ju znásilnil.

„Vo chvíli, keď dochádzalo k aktu, kúsok od dvojice prechádzal cyklista, čoho žena využila a začala kričať o pomoc. Toho sa násilník zľakol a pustil ju. Napadnutá potom úplne nahá utiekla na neďalekú čerpaciu stanicu, kde požiadala personál o pomoc a privolanie polície,“ opísala Vaňharová.

Po pokuse o znásilnenie mu odrezali penis aj semenníky, oboje hodili prasatám!

Kriminalistom sa nakoniec podarilo, okrem iného aj vďaka využitiu kamerových záznamov, po zhruba dvoch mesiacoch zistiť totožnosť útočníka a vypátrať ho. Vyšetrovanie sa potom ale kvôli dopracovávanie niektorých náležitostí pretiahlo. Teraz je mladík obvinený zo znásilnenia, stíhaný je na slobode.