Hromadné znásilnenie študentky! Odporný čin skupiny futbalistov!

1894

Tento škandál bude mať ešte poriadnu dohru. Apeninským polostrovom hýbe nechutný čin pätice futbalistov z Verony. Na večierku mali opiť a hromadne znásilniť dvadsaťročnú študentku, ktorá je navyše spolužiačkou jedného z obvinených. Celý akt si údajne i natáčali!

Futbalový klub Virtus Verona teraz rieši poriadne trable. Mančaft hrajúci Serii C, teda tretiu najvyššiu súťaž, rozhodne nie je na podobný mediálny humbuk zvyknutý. V tlačovej správe vydal vyhlásenie, že sa jedná o súkromnú záležitosť, ktorá sa odohrala mimo šport a nebude túto situáciu viac komentovať. Plne dôveruje súdnemu systému, že daný prípad prešetrí a prípadné vinníkov potrestá.

 Celý akt si údajne  natáčali! 

K hroznému činu malo dôjsť v januári 2020, keď obeť usporiadala večierok u seba doma. „Tri piva s objemom 66 cl, pár pohárov ginu a začalo sa mi robiť zle. Cítila som sa úplne bezmocná, nemohla som sa brániť, a keď som si uvedomila, čo sa so mnou deje, prosila som ich, aby prestali. Nakoniec som išla na záchod a zvracala,“ priznala v emotívnej výpovedi pre talianske médiá študentka.

Dvadsaťdeväťročná vojačka spáchala samovraždu po hromadnom znásilnení 

Na obvinenia vznesené proti hráčom okamžite reagoval aj prezident súťaže. „Je to prípad, ktorý ma hlboko rozhorčil a nahneval, či už ako otca od rodiny, alebo ako športového funkcionára, ktorý bojuje o rešpekt. Vyšetrovanie bude pokračovať, ale nikdy by ma ani nenapadlo, že sa taký hrozný prípad môže stať,“ povedal pre Corriere del Veneto Francesco Ghirelli.

Sympatickú Christine znásilnili a zavraždili! Páchatelia po čine „vyvádzali“ na Miami Beach

Pred oficiálnym obvinením celej pätice sa bude konať ešte vypočutie. Všetci páchatelia majú okolo dvadsať rokov a nemajú žiadne ďalšie prehrešky. Teraz ale riskujú dlhé roky väzenia.

Prípad modelky, ktorá vypadla z balkóna a svedčila v procese s futbalistami polícia uzavrela