Sympatickú Christine znásilnili a zavraždili! Páchatelia po čine „vyvádzali“ na Miami Beach

613

Christinu Englehardtovú (†24) našli v hotelovej izbe v americkom Miami Beach mŕtvu, keď bola v meste na jarných prázdninách. Bola polonahá a zdrogovaná, pred smrťou ju niekto znásilnil. Údajní páchatelia pritom ďalší deň bezstarostne chodili ľuďom do záberov, keď sa na pláži fotili! 

Zo znásilnenia študentky na jarných prázdninách polícia obvinila dvoch mužov, sú nimi Evoire Collier (21) a Dorian Taylor (24), obaja zo Severnej Karolíny. Ľudia v Miami Beach, kde k nešťastiu došlo, na piatok zorganizovali v spolupráci s miestnymi úradmi veľkú akciu proti násiliu, napísal web denníka New York Post.

Telo mladej ženy z Pensylvánie bez známok života sa našlo v izbe miestneho hotela Albion. Oboch neskôr zadržaných mužov zachytili v hoteli kamery práve v čase, keď Christine zomrela. Polícia ich obvinila z niekoľkých trestných činov vrátane znásilnenia.

Pritom zámerne vstúpili do záberu dievčaťu menom De’Asia Skillernová, ktorá sa tam práve fotila na svoj instagram.

Dievčinu mali omámiť „zelenú pilulkou“, drogou Percocet. Ak sa preukáže, že obeť kvôli tomu zomrela na predávkovanie, budú muži obvinení aj z vraždy, vyplýva z policajných informácií.

Po čine Collier s Taylorom obeti ukradli kreditky a používali ich. Ďalší deň sa dokonca promenádovali po preplnenej prázdninovej pláži, ako by sa nič nestalo. Pritom zámerne vstúpili do záberu dievčaťu menom De’Asia Skillernová, ktorá sa tam práve fotila na svoj instagram.

POPRAVA beštiálneho vraha! Muž znásilnil dievča (†16), mlátil ju lopatou a potom ju pochoval zaživa!

„Ja ich vôbec nepoznala, schválne mi tam vošli, ani sme spolu nehovorili,“ vysvetľovala o pár dní neskôr denníku Daily Mail De’Asia, keď ju priatelia podľa fotky upozornili, koho mala vedľa seba.

De’Asia tiež uviedla, že jej prešiel mráz po tele, keď si uvedomila, koho mala vo svojej blízkosti. „Urobiť niečo také a potom byť ďalej v pohode na prázdninách, ako by všetko bolo úplne normálne a v pohode?“ Krútilo hlavou dievča. „Nikdy neviete, kto sa okolo vás pohybuje,“ dodala.

Ochrankár z obchodného domu znásilnil školáčku (15), ktorú chytil pri krádeži

Aj sama nešťastná obeť znásilnenia a možno aj vraždy, Christine Englehardtová, podľa New York Post pred pár rokmi na facebooku vyjadrovala obavy, písala, nech si ľudia všetci dávajú pozor. „Žijeme teraz bohužiaľ v nebezpečnom svete a nikdy nemôžete vedieť, aké má kto s vami zámery,“ citoval web jej príspevok z roku 2019, v ktorom nabádala priateľov, nech dajú na intuíciu a v prípade núdze neváhajú privolať políciu.

Afričan, ktorý znásilnil 16-ročné dievča, skončil vo väzbe! Do väzenia nechcem, povedal sudcovi

Smutná udalosť vyburcovala miestnych k zorganizovaniu veľkej smútočnej spomienkovej akcie. Ľudia na piatkovom zhromaždení proti násiliu chceli verejne a rozhodne odsúdiť podobné zločiny. „Nesmieme dopustiť, aby Christine zomrela zbytočne,“ uviedli podľa New York Post organizátori akcie. „Musíme ukázať, že takéto správanie sa v Miami Beach nikdy nebude tolerovať. Nesmie sa to diať,“ dodali.

2 milióny za mlčanie! Matku vraj v dovolenkovom raji uniesli a 8 hodín mučili, chcela kompenzáciu