Sídlo zvrhlíka Epsteina za 16 miliónov zrovnali so zemou! 

V pedofilným raji zneužíval školáčky

1116

Niekdajšie sídlo zdiskreditovaného finančníka Jeffreho Epsteina (†66) vo floridskom meste Palm Beach bolo zrovnané so zemou! Rozhodol sa tak jeho nový majiteľ, ktorý ho kúpil za v prepočte 16 miliónov euro. Z toho, čo sa dialo za múrmi vily, je mu totiž na zvracanie. Odsúdený pedofil totiž v sídle zneužíval maloleté školáčky.

Neslávne preslávený komplex Jeffreyho Epsteina bol zrovnaný so zemou. Pozemok o rozlohe 1300 metrov štvorcových si aj s budovami kúpil developer Todd Michael Glaser, ktorý demoláciu nariadil. Už v minulosti vyhlásil, že zničenie tohto miesta s temnou minulosťou ho osobne uspokojuje. Práce začali v pondelok. Nový majiteľ chce na pozemku vybudovať moderný umelecký dom.

Zneužil ma vibrátorom, keď som iba mala 15 rokov! Ďalšie obeť miliardára Epsteina:

 Sídlo s temnou  minulosťou 

Realitný maklér Lawrence Moens, ktorý zastupuje Glasera, porušil svoje nepísané pravidlo mlčanlivosti a miliónový obchod okomentoval. „V predaji rezidencie Jeffreho Epsteina som sa angažoval len preto, aby bola zmazaná z mapy Palm Beach,“ vyhlásil pre web Palm Beach Daily News. Moens.

Pedofilný bankár si sídlo kúpil v roku 1990.Vtedy za neho zaplatil „len“ 2,2 milióna eur. Rezidencia bola postavená v roku 1952 a tvorila ju hlavná budova, bazén so šatňou a ďalšia budova pre služobníctvo. Všetky stavby boli, alebo v blízkej budúcnosti budú, zrovnané so zemou. Epsteinove sídlo išlo do predaja vlani v júli. Za pôvodnú cenu v prepočte 19 miliónov euro sa ale nepredalo.

Bola to vražda! Ukázal patológ dôkazy na posmrtných fotografiách miliardára Epsteina.

 Podozrivé  úmrtia 

Epstein bol v roku 2008 odsúdený na 18 mesiacov za sexuálne zneužívanie maloletých a obchodovanie s ľuďmi. Odsedel si 13 mesiacov. V roku 2019 bol znovu obvinený zo sexu s maloletými dievčatami. Zneužitých dievčat mali byť celé desiatky. Finančník zomrel toho istého roku vo väzbe. Podľa oficiálnych výsledkov vyšetrovania spáchal samovraždu. To však spochybňujú jeho právnici. Špekuluje sa o tom, že bol Epstein odstránený vplyvnými priateľmi, aby nehovoril o ich zapojení do svojej kauzy.

Americký miliardár Epstein si vybudoval celú sieť dievčat. Čelí obvineniam zo zneužívania maloletých