Záramujte si náladu

Vďaka šikovnej technike, si z leta môžme vziať viac ako len vyblednuté spomienky. Pamäťová karta vášho foťáku je na sto percent nabitá obrázkami, ktoré vám dokážu živo pripomenúť pekné chvíle strávené s kamarátmi a rodinou. Vyberte si aspoň tri fotografie, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári, vytlačte ich a zarámujte do pekných rámikov. Okrem krásnej dekorácie vám táto vymoženosť dovolí mať pri sebe svojich najmilších aj keď ste od nich na míle vzdialený.

 

Pusťe si to! 

Každý si počas leta určite našiel pesničku, ktorú si nadšene pospevoval vždy keď ju počul. Keby len jednu! Skúste si tieto pesničky zohnať a pri každom mráčiku nad vašou dobrou náladou zažehnajte búrku letným koktailom nadupaných pesničiek, ktoré vás rozhýbu do dobrej nálady. Instatný recept na dobrú náladu zaručený.

 

Privoňajte si k letu 

Po čom vám vonia leto? Väčšine ľudí po opaľovacom mlieku, boroviciach, sladkých kvetoch či rafinovane korenistej vôni vzdialených krajín. Skúste nájsť vôňu, ktorá vám dokáže pripomenúť čas strávený pri mori, pri jazere s kamarátmi či na horách. Vedci dokázali, že vône, ktoré vo vás evokujú príjemné myšlienky, dokážu zdvihnúť náladu každému človeku. Tak teda hor sa do parfumérie!

image

Podeľte sa o zážitky 

Porozprávajte svojim známym a kamarátom o svojich zážitkoch z leta. Trocha vyrušovania za lavicou v posluchárni predsa ešte nikoho nezabilo. Navyše, profáci bývajú na začiatku semestra tolerantnejší ako po zvyšok jeho trvania. Okrem toho, že si pripomeniete skvelé leto, dozviete sa aj novinky zo života vašich spolubojovníkov a tak si upevníte priateľské vzťahy.

 

Letný šport

Nevzdajte sa plážového volejbalu alebo plávania len preto, že leto skončilo. Sezóna trvá až skoro do konca septembra a navyše prevažná časť športovísk ponúka klientom znížené ceny za prenájom ihrísk. Je plávanie vašim obľúbeným športom? Tak prečo si nezájsť ovlažiť sa do krytého kúpaliska? Nezabudnite v zdravom tele, zdravý duch!

 

Užite si last minute zábavu

Vyrazte cez víkend s kamarátmi na najbližšiu letnú párty vo svojom okolí. Narazíte na kopec rovnako naladených ľudí bažiacich po návrate leta. Zábava zaručená.

 

Sexi koktail 

Letné terasy ostávajú otvorené až do prvých mrazíkov, tak prečo si nevychutnať rovnaký koktail, ako ste zvykli popíjať cez slamku na dovolenke? Najlepšie sa samozrejme posedáva a pije v kruhu priateľov a známych.