Britská polícia zadržala dvadsaťdeväťročnú ženu a jej rovnako starého partnera a podozrieva ich z únosu šestnásťročného dievčaťa. Tá zmizla začiatkom mája z mesta Havant v Hampshire.

Tínedžerka Louise Smithová bola naposledy videná dopoludnie 8. mája. Polícia odvtedy po dievčine ustavične pátra, skúma zábery z bezpečnostných kamier a ďalšie stopy. Na ich základe teraz zadržala dvoch podozrivých. Sú nimi dvaja ľudia, muž a žena vo veku 29 rokov.

KN95 300×300 am

 Akú hrajú v prípadu úlohu, polícia  neuviedla 

Vyšetrovatelia ale inak s pátraním neprestali, ba naopak. „Radi by sme verejnosť ubezpečili, že stále prebieha intenzívne pátranie po nezvestnej osobe. Našou prioritou je nájsť Louisu a zaistiť jej bezpečia. Dostali sme veľkú podporu od komunity. Za tú sme vám veľmi vďační,“ uviedla polícia.

Dievča, ktoré zmizlo z pôrodnice pred 22 rokmi, bráni únoskyňu: Je to moja mama!

„Louisa, ak toto čítaš, zavolaj nám a daj nám vedieť, že si v poriadku. Chceme len vedieť, že si v bezpečí,“ doplnila polícia s tým, že sa snaží preverovať každú stopu.

Desivé detaily únosu podnikateľky Jany! Ako sa zbavili tela a kam zmizlo jej auto?

Louisa je popisovaná ako beloška vysoká približne 155 centimetrov, štíhla a s rovnými tmavými vlasmi. Keď bola videná naposledy, mala na sebe čierne džínsy a čiernobiele pruhované tričko.

Podnikateľku našli s odrezanou hlavou! Manžel NEZAPLATIL VÝKUPNÉ, napísali k telu únoscovia