Tyrani si adoptovali chlapca len preto, aby ho mučili

Kýblik miesto záchoda a zatlčené okno

1347

Marvin (46) a Laura (45) Reynoldsovi z amerického štátu Kentucky čelí obvineniu zo zneužívania a nezákonného uväznenia. Svojho dvanásťročného adoptívneho syna totiž zatvárali v špinavej miestnosti len s matracom a vedierkom, ktorý mal používať ako záchod.

Vyšetrovanie začalo 14. apríla potom, čo sa chlapcovi podarilo zo svojho príšerného domáceho väzenia utiecť a našli ho zdravotníci. Jeho rodičia nahlásili zmiznutie až tri hodiny potom, čo dieťa utieklo.

Podľa tamojšieho policajného oddelenia žil chlapec v príšerných podmienkach. V malej izbe, kde bol zamknutý, to páchlo močom a výkalmi, nebol tam žiaden koberec, iba studená podlaha a matrace na zemi. Okno izby bolo navyše zatlčené.

Nadácia nechránila ale obchodovala s deťmi. Obete mučili a zastrašovali

Bratia obete vypovedali polícii, že chlapec bol celé dni v izbe zamknutý a povedali tiež, že dostával najesť iba raz denne. Iní príbuzní navyše vypovedali, že chlapec žil v takých podmienkach od tej doby, čo ho Reynoldsovi ako 5ročného adoptovali.

Laura sa údajne snažila vyhovárať, že koberec v miestnosti nebol, pretože na neho chlapec močil a tým ho zničil a okno bolo údajne zatlčené, pretože na ňom pôvodne bola iba preglejka, ale chlapec ju vytrhol a zničil s ňou izbu.

Sexbomba Natacha tvrdila, že má zoznam pedofilných politikov! Našli ju mŕtvu

Pár bol zatknutý a umiestnený do väzby. Odtiaľ sa ale čoskoro obaja manželia dostali na slobodu potom, čo zaplatili asi 10 000 eur kauciu za každého.