Väzni cez mreže vítali českú futbalovú hviezdu pokrikom: Vitaj v pekle, tu zdochneš!

1062

Tomáš Řepka (45) krátko pred 14. hodnou nastúpil do ruzyňské väznice. Väzni o jeho príchode dopredu vedeli. Skrz mreže vykrikovali a vítali nového kolegu. Zdá sa, že bývalého reprezentanta rozhodne nečaká dva a pol roka prázdnin ….

Tomáš Řepka do ruzyňskej väznice nastúpil dnes v 13:40 hodín. Aby unikol pozornosti médií, tak priamo pred dverami väznice zastavil čierny mercedes, z neho vystúpil muž, ktorý zazvonil na dvere, tie sa otvorili, z auta následne takmer vybehol Tomáš Řepka a počas niekoľkých sekúnd bol v útrobách väznice.

Väzni sa dočkali českej futbalovej hviezdy

Mal na sebe džínsy, čierne tričko a bielu košeľu. V ruke niesol čiernu športovú tašku futbalového klubu Amfora s osobnými potrebami a zrejme aj s kartónmi cigariet, ktoré vraj vo väzení fungujú ako platidlo. Aj keď dostal veľa otázok od médií, tak ani na jednu neodpovedal a s neutrálnym výrazom vplával do fialových dverí.

Ešte než prišiel, tak sa z väznice ozývali výkriky od jeho nových spolubývajúcich, po ich boku strávi nasledujúcich dva a pol roka. „Řepka, vitaj v pekle! Repka, tu zdochneš! Řepka, budeš fajčiť ču..ky!“ No, nie je to moc vrelé privítanie … Tak snáď bude mať bývalý kapitán Sparta aspoň šťastie na spolubývajúceho na cele.

Kateřina Kristelová medzitým na sociálnu sieť umiestnila jeho známu fotku, kedy stoja pred rozvášneným kotlom na Sparte. Ako trefné, akoby tušila, že ho čaká peklo. Či sedela v čiernom aute, ktoré Tomáša priviezlo, nie je známe, pretože malo tmavé sklá. Auto však bolo vyzdobené nápisom: Pozor, múdra blondína! Na jednej z fotografií je navyše za volantom vidieť blonďavé stvorenia. Dá sa teda predpokladať, že práve Kačka svojho milého do žalára vyprevadila.