Vodič zabil ženu na motorke. Manžel naskočil na jeho nákladiak a držal sa ho celých 30 km

891

Príbeh ako z hollywoodskej série Rýchlo a zbesilo sa odohral v Brazílii. Vodič (36) nákladiaku tam zrazil motorku, na ktoré práve išli Anderson Antonio Pereira (49) a jeho manželka Sandra (†47). Žena pri búračke utrpela smrteľné zranenia. Jej manžel odvážne naskočil na kabínu vozidla a držal sa jej stoj čo stoj.

Nehoda Čechov v Chorvátsku: Deti kričali bolesťou. Slovenský anjel prehovoril o prvej pomoci

Ako uviedol Daily Mail, manželia si vyšli na nedeľné vychádzku, ktorá dopadla úplne tragicky. Na diaľnici ich na motorke zrazil vodič nákladiaku. Sandra utrpela fatálne zranenia. Jej muž sa ale poranený dostal spod motocykla a naskočil na kabínu vozidla, ktorého vodič začal z miesta nehody utekať.

Spomaľ nebuď piča! Šokujúce nápis na mieste, kde zomrela Markéta (†26) a Krištofko (†4mes.)

Anderson sa na nákladiaku udržal neskutočných 30 kilometrov. Vodič jeho výzvy na zastavenie ignoroval, ale nakoniec musel zastaviť, pretože ho k tomu donútili ďalšie motoristi. Vodiča potom následne vytiahli z kabíny a zadržali ho do doby, než si pre neho prišla polícia. Podľa všetkého bude obvinený z vraždy.

Najznámejšia slovenská väzenkyňa ide na slobodu

 Z manžela je  hrdina 

Sandra bola letecky transportovaná do nemocnice. Tam ale podľahla vážnym zraneniam, ktoré pri zrážke utrpela na hlave. Anderson sa zo svojich zranení plne zotaví, pretože našťastie nebola vážna. Pár má spolu dospelého syna (26). Ľudia chválili muža za jeho chrabrosť. Nebyť jeho, „vrah“ Sandry by ušiel …