Šláger slovenská futbalovej ligy medzi prvou Trnavou a druhým Slovanom Bratislava sa nedohral kvôli výtržnostiam fanúšikov. Mužstvá nestihla odohrať ani štvrťhodinu, pretože na hraciu plochu vtrhli fanúšikovia oboch tímov a podľa niekoľkých zdrojov aj ďalších spriatelených klubov. Hráči sa našťastie stihli schovať do kabín a rozhodca po dlhej vynútenej prestávke zápas predčasne ukončil.

Nepochopiteľné scény plné brutálneho násilia priamo na hracej ploche vydesili celé Slovensko a nielen to. Po zásahu usporiadateľskej služby sa síce podarilo chuligánmi zahnať späť, ale nepokoje pokračovali aj v hľadisku. Ťažkoodenci potom vypratali sektor hosťujúcich priaznivcov masívne používajúcich pyrotechniku.

Po viac ako polhodine výtržníctva sa situáciu podarilo v rámci možností upokojiť, ale futbalisti hosťujúceho Slovana odmietli v stretnutí pokračovať. Domáci Spartak naopak dúfal, že sa stretnutie aj po šialenom boji dohrá. Kvôli nezvládnutému usporiadateľstvu sa oprávnene boja, že stretnutie bude kontumačne rozhodnuté v jeho neprospech.

Hromadná bitka futbalových fanúšikov.

Že veľmi pravdepodobne išlo o pripravovanú a premyslenú akciu dosvedčuje aj to, že podľa niekoľkých ultras stránok na sociálnych sieťach dorazili na zápas i chuligáni spriatelených klubov z okolitých štátov. Domácu Trnavu podporili fanúšikovia Baníka Ostrava a neslávne preslávených poľských Katowic. Na druhej strane mali stáť okrem Slovana aj podporovatelia Zbrojovky Brno, Wisly Krakov, Ruchu Chorzów a Austrie Viedeň.

V Budapešti Maďari vypískali slovenských hymnu! Polícia strážila „falošných“ fanúšikov

Ak by si ultras prenajali štadión na súboj, mali by určite vypredaný štadión.