Už druhý útok strelca za posledný týždeň na americkej univerzite! Jeden mŕtvy a niekoľko zranených

666

 

Jeden človek zomrel a sedem ďalších utrpelo zranenia pri nedeľňajšej streľbe v areáli univerzity v americkom štáte Louisiana. Uviedla to dnes agentúra Reuters, podľa ktorej išlo o druhý strelecký útok na tomto mieste za posledný týždeň.

Výstrely sa ozvali v jednu hodinu ráno miestneho času (ráno SELČ) v areáli univerzity v mestečku Grambling na severe Louisiany. Človek, ktorý pri streľbe zomrel, školu nenavštevoval. Medzi siedmimi zranenými bol jeden študent univerzity.

Vraždil zo žiarlivosti: Streľba v nemeckom meste si vyžiadala dvoch mŕtvych! Žiarlivého šialenca polícia zatkla 

Streľba sa odohrala počas každoročného zraze študentov. Univerzita zrušila zvyšok plánovaných udalostí, taktiež pondelkovú a utorkovú výučbu. Na kampusu platí od 21:30 do šiestej hodiny ráno zákaz vychádzania. Škola uviedla, že posilní bezpečnosť.

Ďalšia streľba na americkej strednej škole. V Marylande sú dvaja zranení, z toho jeden kriticky

Len o štyri dni skôr zomrel jeden človek a traja ďalší utrpeli zranenia pri streľbe, ktorá sa tiež odohrala v areáli školy. Louisianska polícia uviedla, že tieto dva prípady spolu zrejme nesúvisia. Zo stredajšieho útoku polícia podozrieva 18-ročného Jataviouse Carrolla. O útočníkovi z nedeľného rána nezverejnila žiadne podrobnosti.

Ostalo tam veľa mŕtvych! Strelec vyvádzal v škole v Parklande, zranených je cez 20, podozrivým je exštudent