Vraždil zo žiarlivosti: Streľba v nemeckom meste si vyžiadala dvoch mŕtvych! Žiarlivého šialenca polícia zatkla 

888
Ercan K. (52) s exmanželkou Sati K.

Streľba v meste Espelkamp v západonemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko si vyžiadala dvoch mŕtvych. Páchateľa už polícia zadržala. Ten strieľal po svojej ex-manželke a jej bratovi.

Denník Bild uviedol, že sa strieľalo dopoludnia v centre mesta, ktoré má približne 25 000 obyvateľov. Nemecké médiá najprv informovali o jednom mŕtvom a jednom ťažko zranenom.

Neskôr polícia podľa spravodajskej televízie n-tv informovala, že pri streľbe zomrel aj druhý človek. Na miesto boli vyslaní príslušníci špeciálnej policajnej zásahovej jednotky SEK.

Vražda zo žiarlivosti! Keď Natali umierala, znásilnil jej bezvládne telo!

Obeťami streľby sú muž a žena, uviedla polícia. Z jej informácií ďalej vyplýva, že sa strieľalo v jednom z domov a tiež pred ním. Podľa regionálneho denníka Westfalen-Blatt sa do pátrania po podozrivom zapojili policajti z celého regiónu.

Bývalý člen strany LSNS dostal 23 rokov! Majiteľ pohrebného ústavu nožom zabil zamestnanca 

Podľa denníka Bild mal strelec vraždiť zo žiarlivosti. Zastrelil svoju ex-manželku Satio a tiež jej brata Muharrema. Ako prvého zastrelil muža, načo Satia utiekla z domu a volala o pomoc. Útočník ju ale dostihol a zastrelil tiež.

VRAŽDY ZO ŽIARLIVOSŤI – Traja mŕtvi na predpis

Po niekoľkých hodinách polícia zadržala muža, ktorého podozrieva z útoku, uviedla agentúra AP. Polícia podozrieva z činu 52ročného môže z Dolného Saska. Tvrdí, že verejnosti počas doby, kedy bol na úteku, nebezpečenstvo nehrozilo.