Vražda mladej Miriam v Thajsku! Vrah dievča znásilnil a rozdrvil jej tehlou tvár.

1027

Mala to byť dovolenka snov, mladá nemecká turistka sa z nej však už domov k rodine nevráti. Miriam Beelteovou († 26) v Thajsku znásilnil a zavraždil 24 ročný Ronnakorn Romruen po tom, čo s ním dievča odmietla mať sex. Polícia však vraha po niekoľkých hodinách dopadla a zatkla. Ten sa k svojmu odpornému činu priznal. Pri výsluchu ukázal, akým spôsobom dievčaťu rozdrvil tehlou tvár.

Nemeckú turistku Miriam Beelteovou († 26) znásilnil a zabil dvadsaťštyriročný Ronnakorn Romruen na idylickom Thajskom ostrove Ko Sichang. Niekoľko hodín po tom, čo jej telo objavil náhodný okoloidúci, policajti Romruena dopadli. Ten sa k svojmu hroznému činu priznal.

Vyšetrovateľom povedal, že bol v čase činu pod vplyvom metamfetamínu. Chcel vraj turistku prehovoriť k sexu. Keď ho však odmietla, sledoval ju do lesa, kde ju pritlačil k zemi a znásilnil, zatiaľ čo volala o pomoc. Keďže sa bál, že ho pôjde dievča udať na políciu, úmyselne ju zavraždil opakovanými údermi tehlou do tváre. Jej telo sa potom snažil ukryť pod medzerou medzi kameňmi a prikryť lístím.

V Tennessee po deviatich rokoch popravila väzňa. Odsúdeného za znásilnenie a vraždu sedemročného dievčatka

Následne sa vraj Ronnakorn vrátil do svojho dreveného domu, pustil si televíziu a fajčil. Telo zavraždenej Miriam bolo objavené v ten istý deň okolo 18. hodiny miestneho času. Policajti ihneď prístup na ostrov uzavreli. „Policajti ho chytili veľmi rýchlo. Boli sme schopní ho vystopovať, pretože sa nachádzal veľmi blízko miesta, kde turistku zabil,“ uviedol policajný plukovník Angkul Sarakul.

Za moje problémy môže znásilnenie matky, tvrdí Shia LaBeouf

Na policajnej pracovníčke v žltom tričku Ronnakorn vyšetrovateľom predviedol, ako svoju obeť tĺkol tehlou, kým nestratila vedomie. „Takto to urobil. Takto zabil turistku. Použil kameň, ktorým ju udrel do tváre,“ povedal plukovník. Zároveň oznámil, že Ronnakorn bude súdený za úkladnú vraždu. Teraz ho zadržiavajú vo väzbe na policajnej stanici v meste Chonburi, kde policajti pripravujú potrebné dokumenty, ktoré predložia na súde.

„Podozrivý sa priznal k znásilneniu a vražde mladej ženy. Teraz ho čaká súdne konanie,“ dodal plukovník Sarakul. V Thajsku je najvyšším možným trestom za vraždu trest smrti.

Za znásilnenie Poľky a transsexuáli už dostal vodcu gangu 16 rokov väzenia