Vyzeralo to na neuveriteľný prípad! „Osem rokov nezvestný“ chlapec utiekol únoscom a prihlásil sa na políciu

2053

Že by bola obrovská záhada konečne vyriešená? Polícia v meste Aurora v americkom štáte Illinois vyšetruje chlapca, ktorý tvrdí, že je nezvestný Timmothy Pitzen. Dieťa zmizlo pred necelými ôsmimi rokmi potom, čo bola nájdená jeho matka. Mala podrezané zápästia a bola po smrti.

Našli u nej list, v ktorom stálo: „Je v poriadku a nikdy ho nenájdete.“

V stredu prišiel chlapec sa šrámami na tvári za policajtami v americkom Newporte v Kentucky a tvrdil im, že je nezvestný Timmothy Pitzen (14). Podľa Daily Mirroru bol veľmi vystrašený a znepokojený. Vraj utiekol z krčmy Red Roof Inn v Cincinnati v Ohiu, kde ho mali roky držať dvaja únoscovia s postavami kulturistov.

 Únoscovia si dieťa vraj  odovzdávali 

Keď sa vraj dieťaťu, ktoré si mali počas takmer ôsmich rokov únoscovia odovzdávať ako tovar, naskytla sa možnosť ubziknúť, dalo sa na útek. Jedna zo žien, ktorá chlapca videla, vypovedala CBS Chicago, že jej chlapec povedal, že bežal celé dve hodiny. Mladík vraj prekonal neďaleký pohraničný most a policajtom na druhej strane povedal, že sa volá Timmothy Pitzen. Ten bez stopy zmizol 11. mája 2011.

Nezvestný Timmothy Pitzen s mamou

V deň, keď chlapec zmizol, ho do základnej školy priviezol otec. Neskôr si ale pre neho prišla matka Amy Fry-Pitzenová a povedala, že ide o neodkladnú rodinnú záležitosť a že chlapca musí odviezť.

Dve unesené sestričky sa podarilo nájsť po 31 rokoch od ich zmiznutia

 Matka spáchala samovraždu v  moteli 

Nakoniec s ním zamierila do motela, kde potom spáchala samovraždu. Chlapec ale nebol k nájdeniu. Prečo sa žena zabila, je doteraz nejasné. „Zbožňovala toho chlapčeka a on jednoducho zbožňoval ju,“ povedala matka Amy Alana Andersonová televízii CNN. Zmiznutie chlapca nedokázal vysvetliť ani otec.

„Vždy som sa sám seba pýtal, čo povedala Timmothymu. Prečo sa nesnažil zavolať?“ Povedal James magazínu People.

Detektíva z prípade únosu Maddie obvinili, že bol šéfom gangu

 DNA sa  nezhoduje 

Zázrak sa bohužiaľ nakoniec nekonal … Vyšetrovatelia vo štvrtok večer oznámili, že nájdený chlapec nie je nezvestný Timmothy Pitzen. DNA testy vyšli negatívne. Podľa polície ide v skutočnosti o 24-ročného Briana Michaela Riniho z amerického Ohia. Zatiaľ nie je jasné, prečo sa mladík za nezvestného chlapca vydával. Polícia sa ale nevzdáva a dúfa, že sa jej raz podarí záhadné chlapcovo zmiznutie vyriešiť.

Rodina našla po mesiacoch strateného syna. Až genetický rozbor po rokoch odhalil, že to bolo cudzie dieťa