Dafne Westerhof z holandského Amstelveene vedie už 22 rokov prasačiu farmu. Podľa starostlivosti a bezpečia, ktoré sa tam zvieratám dostáva, ju pomenovala Beloofde Varkensland (Krajina prasaťom zasľúbená).Za dve desiatky rokov zachránila Westerhof stovky prasiatok. Aktivistka bojujúca za humánne zaobchádzanie na chovoch! Prasiatka kupuje buď priamo na bitúnku, alebo si ich berie od pestovateľov.

Vo svojom snažení nie je sama a pomáha jej niekoľko dobrovoľníkov. Aj tak ale všetok svoj čas obetuje vedeniu farmy. Zvieratám každý deň pripravuje potravu, čistí im ohrady a stráži ich zdravotný stav. Mimo to zvláda viesť prasačiu ambulanciu, s ktorou obchádza chovateľov v okolí a stará sa o kastráciu, čipovanie alebo prehliadky ošípaných.
„Silu mi dodávajú práve tieto zvieratá. Sú ohromne húževnaté,“ objasňuje žena, ako zvláda časovo náročnú prácu.Záujemcovia môžu jej farmu navštíviť a so zvieratami sa v rámci workshopu pomaznať či im dať masáž. Prasiatka sú na prítomnosť častých návštevníkov zvyknuté a na kontakt s nimi sa teší. Podľa Westerhof sú všetci jednou veľkou šťastnou rodinou.
„Domácu idylku“ narušil len incident z tohtoročného januára, kedy v jednej z hlavných budov farmy vypukol požiar. Okrem jedného popáleného prasaťa sa našťastie nikomu nič vážne nestalo.