Zvrhlá blondínka. Známa televízna moderátorka, masakruje zvieratá po desiatkach! Potom s nimi pózuje.

947

Americká televízna moderátorka Larysa Switlyková vyvolala značné pohoršenie kvôli tomu, že pózuje so zvieratami ulovenými v Škótsku a v iných oblastiach. Ona sama tvrdí, že len propaguje lov, ale jej odporcovia považujú jej krutý koníček za zvrhlosť.

Mŕtve telá jeleňov, králikov aj bizónov možno nájsť na Instagramovom účte mladej americkej moderátorky. Žena ich loví sama a používa k tomu široké spektrum zbraní od loveckých guľovníc s teleskopickým hľadím až po moderné luky.

Na svojich fotografiách pózuje v maskovacom oblečení, vedľa svojej koristi, z ktorej si často odnesie len trofej. Iné fotografie ju zobrazujú v typickej pozícii ostreľovača u jej zbrane, prípadne pri maznaní s mŕtvymi tvormi.

Odvážne zvieratá zachraňujú ľudské životy

Fotografie vyvolali odpor nielen v Škótsku, kde je lov jeleňov v období od júla do októbra legálny, ak s ním súhlasí majiteľ pozemku. Divoké ovce sa žiadnej ochrane netešia, rovnako ako ďalšie tvory, ktoré Larysa loví po celom svete.

Vraha zvierat rozdupal v Zimbabwe zúrivý slon. Veľa ľudí mu smrť praje

Je zvrhlá, zúria odporcovia

„Neber si to prosím nijako zle, ale si nechutná a zvrhlá,“ napísala v jednom z komentárov jedna zo žien, ktoré fotografie videli. Medzi odporcami krvilačnej televíznej hviezdičky sa však nájdu aj blízki slávnych, ako je Judy Murray, matka tenistu Andy Murrayho.

„Toto že je unikátny lov? Je to nechutné, zastavte to,“ napísala. Moderátorka ale tvrdia, že vo svojej televíznej šou prevádzkuje osvetu na tému lovu a že v sebe našla skutočnú vášeň pre všetký jeho podoby.