Predná americká kráska modelka Emily Ratajkowská (29) priznala, že sa v roku 2012 stala obeťou sexuálneho napadnutia. Z činu obvinila hviezdneho fotografa Jonathana Ledera, s ktorým vtedy spolupracovala. Ten mal využiť jej podnapitého stavu a zneužiť ju.

Instagram Emily Ratajkowská

Modelka hororový príbeh odhalila v magazíne The Cut. Pred ôsmimi rokmi prijala ponuku na fotenie u Ledera doma a nechala sa zvečniť nahá a v spodnom prádle – týmito konceptami sa ostatne Leder celosvetovo preslávil.

Nahá modelka zneuctila Múr nárekov. Židia kvôli tomu zúria

Pracovný deň zakončili niekoľkými pohármi vína na jeho gauči. Emily priznáva, že sa cítila veľmi opitá, napriek tomu si živo pamätá niektoré momenty predchádzajúce napadnutiu. Leder sa jej údajne vypytoval na jej romantický život, zatiaľ čo ona o seba trela chodidlá, pretože jej bola zima. Nohy otrela aj o Jonathana, ktorý to zrejme vzal ako pozvanie k intímnejšiemu správaniu. „Povedal mi, že sa mu to páči, to, čo robím s nohou,“ uviedla v článku.

Modelku, ktorá chcela vypovedať proti Berlusconimu, našli ju zavraždenú

Nasledujúce okamihy už boli ako v hmle, až na samotný pocit. „Nepamätám si, že ho bozkávam, ale spomínam si, že jeho prsty do mňa vošli. Pritvrdzoval a tlačil ich hlbšie, ako nikto pred ním. Naozaj to bolelo. Inštinktívne som ho chytila ​​za zápästie a násilím mu prsty vytiahla. Nič som nepovedala. On náhle vstal a ticho odišiel po schodoch hore,“ spomínala.

Po incidente sa Emily vrátila do izby, kde predtým fotili, a zaspala tam. „Bola som zmätená, prečo Jonathan bez slova odišiel, a vydesená, že sa vráti.“ Na druhý deň sa prebudila so silnou opicou, obliekla sa a chcela odísť. Dole narazila na Jonathana, vriaceho kávu, a štylistku, ktorá v dome tiež prespávala. Leder sa jej spýtal, či si nedá hrnček kávy, na čo Emily kývla.

Sexy modelka Playboya sa utopila pri fotení v Taliansku

Fotograf na obvinenia z článku nechcel reagovať. Verejnosti však pripomenul, že ho viní tá istá osoba, ktorá sa dobrovoľne vyzliekla pre niekoľko magazínov a hore bez tancovala vo videoklipe speváka Robina Thickea (43) Blurred Lines.

Nie je to prvý spor medzi Ratajkowskou a Lederom. V roku 2016 ho obvinila zo zverejnenia nahých fotografií bez jej súhlasu. Leder je zahrnul do svojej knihy, s Emily sa však dohovorili iba na časopise, pre ktorý je fotila.

Sexbomba Natacha tvrdila, že má zoznam pedofilných politikov! Našli ju mŕtvu