Tridsaťročná bývalá modelka Nicolle Cainová bola nájdená mŕtva vo svojom byte v meste Runcon v grófstve Cheshire vo Veľkej Británii. Mladá žena trpela poruchami príjmu potravy a v minulosti aj úzkosťami a depresiami. Kráska predtým vyberala peniaze na charitu a viedla osvetu v boji proti samovraždám. Zverejnenie výsledkov vyšetrovania prípadu z novembra 2020 odhalilo desivou príčinu smrti.

O príčine smrti mladej ženy a bývalej úspešnej modelky informovala jej zdrvená matka. Tridsaťročná Nicolle Cainová sa obesila vo svojom byte 6. novembra 2020. príčinou samovraždy bolo jej psychické ochorenie. Je známe, že už skôr dievča trpela depresiami.

Dievča sa predtým chcela živiť ako herečka a uchádzala sa o niekoľko rolí v slávnych britských televíznych reláciách. Mimo to sa s charitou Papyrus venovala prevencii a osvete medzi mladými ľuďmi, ktorí majú psychické problémy vedúce k samovražde.

Samovražda cez internet! Dievča skončilo so životom za povzbudzovania užívateľov stránky

 Depresia a  sebapoškodzovanie 

Podľa informácií serveru DailyMail.co.uk trpelo dievča samovražednými myšlienkami, sebapoškodzovaním a bola jej diagnostikovaná porucha príjmu potravy. Polícia v jej dome objavila list na rozlúčku. Z neho však nevyplynul dôvod, prečo si život vzala.

Jej matka priznala, že o depresiách svojej dcéry vedela. „Trpela nimi, najmä potom posledných 18 mesiacov svojho života. Bála sa, že bude sama a nemohla nájsť šťastie. Keď s ňou nikto nebol, bolo to najhoršie. Naposledy som ju videla 1. novembra, keď u mňa bola na večeru. Vyzerala dobre a optimisticky,“ uviedla stále zdrvená žena.

Záhadná smrť krásnej učiteľky Violy priniesla zdrvenej mamičke ďalšiu ranu

 Zabiť sa chcela  už skôr 

K smrti sa vyjadrila aj psychiatrička, ku ktorej Nicolle pravidelne dochádzala. Podľa nej sa dievča o samovraždu pokúsila už vo februári 2020, keď sa predávkovala. Podľa polície na jej smrti nenesie nikto iný žiadne zavinenie. Dievča bolo zrejme rozhodnuté ukončiť svoj život dlhšiu dobu.

Dvadsaťdeväťročná vojačka spáchala samovraždu po hromadnom znásilnení