Krásnu učiteľku, modelku a cestovateľku Violu M. našli začiatkom novembra roku 2019 robotníci v bratislavskom prístave. Bola v hroznom stave a mala veľa zranení. Prevoz do nemocnice už neprežila. Nad jej smrťou sa vznášali otázniky a polícia prípad vyšetrovala ako zabitie. Teraz, po viac ako roku vyšetrovania prišiel koniec.

 Kriminálka zastavila trestné  stíhanie 

Smrť Violy zasiahla každého, kto ju poznal, bola totiž naozaj láskavá a milá. Pomáhala v detskom domove v Kambodži, študovala na filozofickej fakulte, veľa cestovala a pracovala ako príležitostná modelka a učiteľka v jazykovej škole.

V deň, kedy bola naposledy videná živá a zdravá, sa zúčastnila svojej vlastnej vernisáže v Bratislave. Z tej však odišla. Našli ju na brehu Dunaja v hroznom stave. Bola veľmi sporo odetá, mala zlomený stavec, odreté kolená a ďalšie veľmi vážne vnútorné zranenia. Bola premrznutá, ale ešte žila. Prevoz do nemocnice však nezvládla.

Nad záhadnou smrťou mladej učiteľky Violy sa dodnes vznáša obrovské množstvo otáznikov

 Príčinou smrti bola  embólia 

Jej smrť vyvolala veľké obavy, práve s ohľadom na povahu jej zranení. Ľudia sa domnievali, že sa stala obeťou násilného trestného činu. Ako zabitie tiež polícia prípad vyšetrovala, nakoniec však dospela k záveru, že jej smrť nebola zavinená cudzou osobou. Z prístupov k sociálnym sieťam kriminalisti zistili, že chvíľu pred tým než zomrela, telefonovala so svojou matkou, potom sa pokúšala spojiť s pastorom Vladimírom Žákom z kresťanskej komunity, čo sa jej nepodarilo.

Samovražda cez internet! Dievča skončilo so životom za povzbudzovania užívateľov stránky

„Naposledy sme sa spolu bavili týždeň pred jej smrťou. Nezdalo sa mi vo svojej koži. Zdalo sa mi, že sa mi chce s niečím zveriť, ale zároveň to nedokáže,“ prezradil duchovný.

„Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky 24. 2. 2021 zastavil trestné stíhanie v trestnej veci zabitia 34ročnej Violy. Bližšie informácie, ktoré viedli k zastaveniu stíhania poskytne Krajská prokuratúra v Bratislave, ktorá má právo informovať o prípade,“ prezradil TV JOJ bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Vražda zo žiarlivosti! Brazílčanka (†35) na TikToku svoje vnady, manžel ju za to zastrelil pred zrakom dcérky!

Prokuratúra však zatiaľ podľa televízie žiadne detaily neposkytla a iba uviedla, že po skončení vyšetrovania bude zverejnená kompletná tlačová správa.

To je zlá správa pre Violin mamičku Melanie, ktorá sa už skôr sa zverila, že s týmto záverom kriminalistov uzrozumená určite nie je. „Ja s niečím takým určite nesúhlasím. Policajti poznajú môj názor,“ uviedla už skôr.