Boxer zviazal a uväznil ženu v úložnom priestore postele!

Žene mal ukradnúť takmer 2 tisíc eur a odísť z bytu preč s tým, že až sa vráti, potom ju zabije.

340

Otrasný prípad sa odohral v Humennom. V jednom z tamojších bytov bývalý boxer (42) matke (25) svojho dieťaťa zviazal ruky aj nohy, zalepil jej ústa a väznil ju v úložnom priestore postele. Posteľ potom zaťažila nočnými stolíkmi, okolo ďalším nábytkom. Vyhrážal sa jej zabitím. Muž sa k činu priznal a hrozí mu až pätnásť rokov za mrežami. Žena popísala, čo sa v byte odohralo.

Peklom si prešla dvadsaťpäťročná Diana z Humenného. V jednom z tamojších bytov ju napadol štyridsaťdvaročný muž, otec ich spoločného dieťaťa. Keď vychádzala z bytu, násilím ju vtiahol dovnútra, kde ju uväznil. Ako uvádza slovenská televízia JOJ, s nožom v ruke sa jej vyhrážal zabitím. „Mala som zalepené ústa,“ uviedla žena s tým, že jej zviazal ruky aj nohy a uväznil ju v úložnom priestore postele. „Posteľ zaťažil nočnými stolíkmi, okolo, kde aký nábytok nahádzal na posteľ, aby som sa z toho nemohla dostať,“ dodala.

Manželke zastrčil do vagíny petardu a odpálil ju! Hrozí mu až výnimočný trest!

Žene mal ukradnúť takmer 2 tisíc eur a odísť z bytu preč s tým, že až sa vráti, potom ju zabije. Diane sa podarilo dostať von a utekala k susedom. Následne všetko nahlásila na polícii, ktorá po mužovi začala pátrať. Avšak muž sa nakoniec na políciu prihlásil sám ak činu sa priznal. S prokurátorom uzavrel dohodu o vine a treste, avšak tu ešte musí schváliť súd. Hrozí mu až pätnásť rokov vo väzení.

Žena, ktorá dobodala „tyranského“ manžela, povedala: „Väzenie je teraz lepšie ako môj doterajší život“