Mŕtvola motorkára ožila na pitevnom stole. Tesne predtým, než ho rozrezal patológ!

1493

27-ročný motorkár z Mahalingapuru v indickom štáte Karnataka sa stal účastníkom vážnej dopravnej nehody. V kritickom stave ho previezli do súkromnej nemocnice, kde bol vyhlásený za mŕtveho. Keď sa ho neskôr chystal pitvať patológ, prišiel šok. Telo muža sa začalo hýbať.

Lekári v nemocnici, kde bol muž po nehode hospitalizovaný, ho vyhlásili za mŕtveho. Odpojili ho preto od dýchacích prístrojov. Lenže keď sa muža chystal neskôr rozrezať patológ skalpelom, nestačil sa diviť. Domnelá „mŕtvola“ sa totiž začala na pitevnom stole hýbať, uviedol web The India Times.

Nehoda Čechov v Chorvátsku: Deti kričali bolesťou. Slovenský anjel prehovoril o prvej pomoci

Dotyčný lekár vyhlásil: „Na žiadosť jeho príbuzných sme navštívili nemocnicu a zistili, že trasie rukami a nohami. Znovu sme ho prezreli a odhalili sme, že je nažive. Teraz bol prijatý do súkromnej nemocnice, kde podstupuje ďalšiu liečbu.“ Indické ministerstvo zdravotníctva už neuveriteľný prípad potvrdilo.

Spomaľ nebuď piča! Šokujúce nápis na mieste, kde zomrela Markéta (†26) a Krištofko (†4mes.)

 „Mŕtvole“  sa už darí lepšie 

Vo vyhlásení uviedlo, že „znovuzrodený“ muž bol hospitalizovaný v inej súkromnej nemocnici, kde sa jeho stav postupne zlepšuje. Počínanie lekárov, ktorí prehliadli, že muž žije a odpojili ho od ventilátorov, označilo za „zlý úsudok“. Rodina pacienta už podala oficiálnu sťažnosť na lekára, ktorá povedie k prešetreniu prípadu.