Tiffany Poindexterová  (44) zo Severnej Karolíny v USA si zarobí mesačne v prepočte viac ako 80 tisíc euro. Na stránke OnlyFans totiž predáva svoje erotické fotografie, ktoré fotí jej manžel. Okrem peňazí jej ale neobvyklá práce spôsobila veľké problémy. Jej deti totiž vylúčili zo školy, pretože iné matky sa sťažovali na to, čo Tiffany robí.

Mama troch synov (od 10 do 12 rokov) si založila OnlyFans účet v roku 2019 a na sociálnych sieťach je známa ako Mrs. Poindexter. Snímky, ktoré predáva na internete, fotí jej manžel Chris. Spoločne tak zarobia naozaj veľké peniaze. Už v júli minulého roka však na ich stránku narazilo niekoľko susedov a známych a obaja manželia, ale predovšetkým Tiffany, sa vraj stali terčom šikanovania.

Rodina totiž žije v bohatej oblasti tvorenej katolícku komunitou. Všetko začalo nevinne. „Chceli sme si trochu spestriť manželstvo, a tak som zverejnila svoju fotografiu v bikinách na Reddit. Bol to Chrisov nápad,“ opísala pre The Sun začiatky mama. Ľudia jej okamžite začali písať o ďalšie fotografie, a preto manželia založili OnlyFans. „Bolo to sexy tajomstvo medzi mnou a mojím manželom, ktoré bolo tak vzrušujúce a zábavné,“ dodala s tým, že netušili, akej popularity jej účet dosiahne a že sa všetko dozvedia tiež susedia a priatelia.

Od tej doby je vraj určitá skupina matiek neustále terorizuje. Podľa manželov je to spôsobené tým, že tieto ženy na Tiffany žiarlia a nudia sa. Ich problémy dovŕšilo to, že synovia Poindexterových boli vyhodení zo školy.

Zatkli sexy modelku za pašovanie drog. Na kauciu bola prepustená len za veľmi podivných podmienok

„Niekto narazil na môj účet a zrazu mi mamy zo školy posielali SMS a nechávali hlasové správy, v ktorých bolo, že musím opustiť školu. Niektoré ženy z môjho okolia dokonca vytlačili snímky, ktoré som zverejnila pre svojich fanúšikov a poslali ich riaditeľovi školy mojich detí,“ opísala nepríjemný zážitok.

Pápež prsnatej kráske „lajkol“ fotku a všimol si to celý svet.

Rodina počula mnoho urážok a deti boli nešťastné, pretože nechceli opustiť známe prostredie školy a svojich priateľov. „Boli veľmi zmätené, museli sme im vysvetliť, že to sme my, koho v škole nechcú a nie oni. Nie je to chyba detí, s tým, čo robíme, nemajú nič spoločné, nechápem, prečo trestajú ich,“ nahnevali sa rodičia. „Veď sme sa nedopustili žiadneho zločinu,“ uzavreli svoj príbeh.

Svadba snov sa zmenila na koronahoror. Zo 140 ľudí ostalo 37 nakazených vrátane detí, tehotnej, starých ľudí aj senátora