Pápež prsnatej kráske „lajkol“ fotku a všimol si to celý svet.

 Kto je táto brazílska modelka?

2232

Účet pápeža Františka na sociálnej sieti instagram sa postaral o rozruch, keď „olajkoval“ lascívnu fotografiu modelky v bikinách. Nie je však jasné, či „Lajk“ z účtu hlavy katolíckej cirkvi bol náhodný alebo úmyselný. Krátko potom, čo si to všimli užívatelia sociálnych sietí a médiá, pápež príspevok „odlajkoval“. Kto je Natalia Garibottová, obdarená dievčina, ktorú „lajkol“ pápež?

Pápež František, vlastným menom Jorge Mario Bergoglio, bol tak „pristihnutý“ pri „lajkovaní“ sexuálne dráždivej fotografie modelky menom Natalia Garibottová. Oficiálny účet pápeža Františka na Instagrame sa vďaka tomu dostáva na titulné stránky. Upozornili na to používatelia sociálnych sietí.

Konkrétne si všimol účet Barstool Sports, ktorý zdieľal záznam obrazovky zobrazujúci pápežov instagramový nick v sekcii lajkov pri fotografii modelky. Účet zdieľal záznam s dodatkom „Pope Francis is horny as hell“ (Pápež František je pekelne nadržaný)„Aspoň idem do neba“ Na obrázku je modelka Natalia v podväzkoch v minisukní s upnutým topom. Keď bola Garibottová informovaná o „Lajku“ na jej fotke od pápeža Františka, pobavilo ju to. „Aspoň idem do neba,“ poznamenala po tweetu používateľa Barstool Sports, ktorý na reakciu pápeža Františka medzi ďalšími tisíckami upozornil.

Incident spôsobil konflikt medzi užívateľmi twitteru, pretože niektorí v tejto otázke vyzvali pápeža, aby záležitosť vysvetlil. Iní kritizovali užívateľa Barstool Sports za jeho komentár proti pápežovi. Jeden z užívateľov ho požiadal, aby tweet okamžite odstránil.

 Brazílčanka sa pózovaním  živí 

Ďalší z účtov poukázal na fakt, že František má 83 rokov a v komentári odkazoval na oznámenia pápeža Františka, v ktorom vyhlásil, že „masturbácia už nie je hriechom“.

Brazílčanka Garibottová, ktorá na Instagrame vystupuje pod nickom @nataagataa, má na sociálnej sieti cez 2,2 milióna sledujúcich a živí sa tzv. Glamour modelingom, teda pózovaním v spodnom prádle a plavkách.

Dvadsaťšesťročná žena si tak údajne zarobí okolo 570 tisíc dolárov ročne.