Lottie Mossová (23) je na rozdiel od svojej oveľa známejší staršej sestry, modelky Kate Mossovej (47), poriadna nemravnica. Na sociálnej sieti pre dospelých chce predávať použité nohavičky!

Roztopašná mladšia sestrička supermodelky Kate Mossovej doteraz profitovala predajom svojich nahých fotografií a vídejkami na webovej stránke menom Glow, kde za jedno kratšie video požadovala aj 1400 dolárov.

Ku vyzliekanie nás donútili, hovorí modelka! 

Pred niekoľkými dňami si zvodná blondínka rozšírila pole pôsobnosti a pripojila sa ku kontroverznej, no medzi celebritami veľmi populárnej sociálnej sieti pre dospelých OnlyFans (OF). Tam si záujemcovia môžu predplatiť exkluzívny prístup k pikantným videám a fotografiám svojich idolov alebo idoliek.

Tu sa s tým proste nes*ru! Modelka Kobzanová porozprávala o covide v Kanade. Kontroly a žiadne úľavy.

Lottie však chce zájsť ešte ďalej, na OF plánuje predávať svoje použité nohavičky. Koľko si bude účtovať za jeden kus, dvadsaťtriročná diva ešte nevyriešila. Cena sa zrejme bude odvíjať od značky bielizne a dĺžke nosenie.

Nahá modelka zneuctila Múr nárekov. Židia kvôli tomu zúria

Kate Mossová sa k sestrinmu novému lukratívnemu biznisu zatiaľ nevyjadrila. Spomínanú platformu na zverejňovanie šteklivých materiálov využíva napríklad herečka Bella Thornová, speváčka Madonna, herec Michael B. Jordan či rapperka Cardi B.