Smrť pri sexe na služebke je pracovný úraz! Vdova po neverníkovi dostane tučné odškodné

1159

Absurdným verdiktom ukončil francúzsky odvolací súd spor tiahnuci sa cez šesť rokov. Smrť neverníka, ktorý vtedy zomrel pri sexe na pracovnej ceste, je podľa neho pracovným úrazom! Vdova sa môže tešiť na tučné odškodnenie.

Muž označovaný tamojšími médiami ako Xavier X. pracoval ako inžinier v železničnej stavebnej firme TSO. Tá ho vo februári 2013 vyslala z Paríža, kde sídli, na pracovnú cestu do mesta Meung-sur-Loire v centrálnom Francúzsku. V tamojšom bare sa muž zoznámil s dámou, s ktorou sa neskôr odobral do hotela oddávať sa intímnym hrám. Lenže pri sexe dostal infarkt a už sa neprebral.

Jesseho Jamesa: Podvádzajú všetci. Nevera je súčasť života!

Vdova po neverníkovi sa od TSO dožadovala kompenzácie, prípad riešili niekoľko rokov súdy rôznych inštancií. Ten odvolací teraz dal žene definitívne za pravdu. Upozornil, že zamestnávateľ je za ochranu zamestnanca zodpovedný po celú dobu pracovnej cesty, či už ujmu utrpia počas výkonu profesie, či za normálneho života. A v rozsudku uviedol, že: „Sexuálny akt je súčasťou normálneho života rovnako ako napríklad sprcha alebo stolovania.“

MUŽI vs. ŽENY: nevera

Námietku TSO, že Xavier súložil v inom hoteli, než aký mu firma zaplatila, zhodil sudca zo stola. Rovnako ako argument, že išlo o cudzoložstva. TSO teraz musí začať Xavierovej vdove vyplácať 80% jeho platu až do doby, než by dosiahol dôchodkový vek. A potom jej bude zasielať aj časť jeho penzie.

Muž musí zaplatiť svojmu sokovi takmer 8 miliónov eur za to, že mu zviedol manželku