Manželstvo herečky Sandry Bullockovej (52) pred siedmimi rokmi skončilo kvôli podvádzaniu jej manžela Jesseho Jamesa (47). Konštruktér motocyklov, ktorý mal veľa mileniek, teraz vyhlasuje, že nevera je prirodzenou súčasťou života.

„Áno, podvádzal som svoju ženou. Postavil som sa tomu, prevzal za to zodpovednosť a ospravedlnil sa. Podvádzajú muži i ženy… je to súčasť života,“ nechal sa počuť Jesse James.

Svoje minulosti ale vraj nijako neľutuje a teraz je spokojný s tým, ako všetko dopadlo. Opäť sa oženil. V roku 2013 si vzal profesionálnu závodnícu Alexis DeJorii (39).

Hoci tvrdí, že nevera je súčasťou života, vadili mu správy o tom, že keď raz podvádzal, bude podvádzať stále.
    „Ako by ľudia chceli vidieť, ako padáte na hubu. A čím ste v niečom úspešnejší, tým viac sa im to páči. Keď sa pozerám na seba teraz, a ako som sa cítil vtedy, myslím, že som to prehnal s tým, ako veľmi som si to pripúšťal. Ale pred mojím domom stálo päť šesť mesiacov 50 alebo 60 paparazzi, to nebol dobrý pocit,“ povedal.

Podobný názor na vzťahy má aj herečka Scarlett Johanssonová (32), ktorá sa druhýkrát rozvádza. Je presvedčená, že monogamia je neprirodzená a že zostať verný jedinému partnerovi je príliš veľkou drinou.

„Myslím, že predstava manželstva je veľmi romantická. Je to pekná myšlienka a zažívať ju, môže byť nádherné. Nemyslím si ale, že je prirodzené byť monogamný. Možno ma za to budú hrešiť, ale myslím, že to vyžaduje prácu. Veľa práce,“ vyhlásila herečka pre magazín Playboy.
    „Mnoho ľudí, skoro každý, na tom musí veľa pracovať. To dokazuje, že to nie je prirodzená vec. Je to niečo, čo veľmi rešpektujem a čoho som sa sama zúčastnila, ale myslím, že to ide naozaj proti našim prirodzeným inštinktom,“ dodala.