Tieto veci si v lietadle rozhodne nikdy nedávajte! Varuje cestujúcich letuška

953

Lietate radi lietadlom a počas letu si objednávate niečo dobré na pitie? Potom by ste mali zbystriť! Letuška Kat Kamalaniová na sociálnej sieti TikTok zverejnila video, v ktorom varuje pred pitím kávy a vody! Voda totiž podľa nej nie je čistá a jej konzumácii označila doslova za nechutnú.

Letuška Kat Kamalaniová

Mnoho ľudí si dlhé lety lietadlom spestruje konzumáciou dobrého jedla a pitia. Kto by si počas letu nedal kávu či neuhasil smäd pohárom vody! Avšak práve pred vodou v lietadle vo svojom videu varuje palubný sprievodca Kat Kamalaniová. Pohľadná blondínka na sociálnej sieti TikTok, kde ju sleduje viac ako 465 tisíc ľudí, zverejnila video, v ktorom menuje veci, ktoré by ste nemali konzumovať počas letu! „Tieto veci nekonzumujte v lietadle od letušky. Proste mi sľúbte, že nie,“ hovorí vo videu s tým, že cestujúci by sa nemal dotknúť ničoho, čo nie je v plechovke či plastovej fľaši.

Avízo z Čiech na akciu na Slovensku: Na Slovensko se sjedou nomádi z celého světa

Prečo tomu však tak je? Kat vo videu tvrdí, že voda v nádržke na vodu nie je čistá! „Tieto nádrže na vodu nie sú nikdy čistené a sú nechutné,“ uvádza vo videu Kat. „Porozprávajte sa s letuškami, len zriedkakedy pijeme čaj alebo kávu. Tie pochádzajú z rovnakej nádrže na vodu, takže keď pijete čaj alebo kávu, pochádza to z vody z nádržky a je to úplne nechutné,“ dodáva s tým, že sa v lietadlách nečistia ani kávovary! Kávovary sa údajne čistia len vtedy, ak prestanú fungovať. Navyše sú umiestnené pri záchodoch. Kat zároveň varuje rodičov, ktorí by rozhodne nemali žiadať palubný personál, aby im nalial horúcu vodu do detských fliaš. Tá totiž taktiež pochádza z nádržky na vodu. Namiesto toho rodičom radí, aby si letušky požiadali o vodu vo fľaši a horúci šálku vody. Ku konzumácii užili vodu z fľaše a detskú fľašu ohriali v šálke s horúcou vodou.

Francúzska osada sa volá Smrť Židom. Miestne premenovanie odmietajú

Video Kat doposiaľ videlo milión ľudí. „Prečo to nevyčistíte, keď o tom viete? To je nezodpovedné,“ uvádza jeden zo sledujúcich v poznámkach a ostatní komentujúci s týmto názorom napospol súhlasia. Video však videla ďalšie letuška, ktorá tvrdenia Kat potvrdila. „Pravda! Ako bývalá letuška môžem potvrdiť, že je to na sto percent pravda,“ napísala do komentárov.

Hororové video! Adrenalínový zážitok a boj o holý život zažil spolujazdec na rogale! Visel za ruky 1,2 km nad horami! Pilot ho totiž zabudol pripútať!