Brutálna, rituálna vražda matky, ktorej traja súrodenci vydlabali oči a kúpali sa v jej krvi

2248

Bol to výjav ako z najhoršieho hororu! V dome na severe Peru bolo nájdené telo 75-ročné ženy, ktorá na prvý pohľad zomrela brutálnou smrťou. Chýbali jej oči i niektoré orgány. Z vraždy ženy boli obvinené tri jej deti.

 „Diabol nás  naviedol,“ 

hájili sa pred šokovanými detektívmi. „Pán temnoty ma poveril, kráľ démonov je medzi nami, je nás viac a každým dňom sa rozrastáme,“ povedala najmladšia z detí, 38-ročná Aurelia polícii. Práve ona bola označená za strojcu doslova diabolského plánu, ktorý uskutočnili v sobotu v noci v dome v dedine Andabamba. Tu bolo zohavené telo starej ženy nájdené.

„Pán temnoty ma poveril, kráľ démonov je medzi nami, je nás viac a každým dňom sa rozrastáme,“ povedala najmladšia

Všetci traja súrodenci boli po niekoľkých hodinách od hrozného objavu pochytaní políciou. Tiež staršie Percy (41) a Marcelina (46) sa k činu priznali. Komisár Julio Torreblanca pre miestne médiá opísal časť hrôzostrašných detailov, čo sa vlastne v dome na severe Peru odohralo. Deti počas satanského rituálu údajne vydlabali matke oči, následne jej nožom vyrezali z tela niektoré orgány vrátane čriev. Potom sa rituálne vykúpali v matkinom krvi, pri tom mali vyvolávať diabla.

Podľa polície Aurelia naviedla svojich starších súrodencov po tom, čo údajne mala sen, v ktorom jej mal hlas povedať, že ona je vyvolená. „Predo dvermi sa mi zjavila malá žaba,“ vypovedala údajne Aurelia k tomu, čo spustilo jej vražedný plán.

Šokovaní vyšetrovatelia, ktorí na mieste po ohliadke našli chýbajúce orgány mŕtvej ženy a odoslali ich na pitvu, označili prípad za nevídane otrasný. Traja súrodenci boli obvinení a hrozia im doživotné tresty. Podľa miestnych nie sú satanské sekty prevádzkujúce rituály v odľahlých dedinách v oblasti Santa Cruz ničím ojedinelým. S podobnou brutalitou sa však doteraz nikto nestretol. Praktiky väčšinou sľubujú uzdravenie či blahobyt.