Brutálna vražda: Svoju krásnu manželku (†25) podrezal a stiahol z kože! Jej vnútornosti spláchol do odpadu!

2229

Vadilo jej, že manžel príliš holduje alkoholu. Krásna Mexičanka Ingrid Escamilla Vargasová (†25) mala už po krk jeho závislosti. Pohádali sa kvôli tomu do krvi. Doslova… Ingrid to bohužiaľ stálo život. Manžel Erik Francisco Robledo (46) bol zrovna v drogovom opare a zvlášť brutálnym spôsobom ju zabil.

Robledo sa podľa Daily Mailu k desivému činu priznal. Policajtom vypovedal, že bol práve pod vplyvom drog, keď sa dostal so svojou krásnou manželkou do hádky kvôli jeho častému pitiu alkoholu. Ingrid ho vraj podľa jeho slov chcela zabiť.

Sfetovaný muž ju vyzýval k tomu, nech ho prebodne. Žena ho potom vraj bodla trikrát, po čom jej Robledo nôž vzal a podrezal jej s ním hrdlo. Z toho, čo urobil potom, sa normálnemu človeku musí urobiť zle. Manžel svoju manželku stiahol z kože od tváre po kolená.

Emocionálne silné fotky vám ukážu domáce násilie bez cenzúry

 Vyrezal jej oči aj  vnútornosti 

Následne jej vyrezal oči i vnútornosti a spláchol ich do odpadu. Krvavá spleť orgánov a kože potom skončila na ulici. Keď sa strážcovia zákona pýtali, čo ho viedlo k tak nezmyselne brutálnemu činu, odvetil im, že sa hanbil za to, čo urobil, a telo manželky chcel zlikvidovať.

Lenže omámený drogami nemyslel a ku svojmu činu sa telefonicky priznal exmanželke. Neskutočne krutá vražda a zneuctenie pozostatkov ženy vyvolalo v Mexiku veľkú vlnu pohoršenia, zdesenie a nevôle. V Mexiko City došlo k mnohým hlasným protestom.

Šéf Amazonu nechal popraviť manželku pred očami vlastných detí

 Mŕtvola na titulnej  stránke 

„Spravodlivosť pre Ingrid,“ hlásali pútače demonštrujúcich aj heslá na sociálnych sieťach. Zloba ľudu je o to väčšia, že miestne list Pasala zverejnil zohavenú mŕtvolu zavraždenej na titulnej stránke. Zdesenie Mexičanov sa potom ešte vystupňovalo.