Brutálnu vraždu zámožnej rodiny nafingovala polícia, aby nachytali vraha!

1501

Chcel vyvraždiť svoju zámožnú rodinu, aby získal tučnú poistku. Mladý Rus (22) si preto najal námezdného zabijaka, ktorý mal za neho odviesť špinavú prácu. Lenže vrah bol v skutočnosti nastrčený policajt.

K policajnej ľsti došlo v meste Soči. „Hľadal na internete, ako ľahko vykonať vraždu. Syn chcel nasypať prášky do varnej kanvice, aby otrávil rodičov, ale otec zistil, že niečo nie je v poriadku,“ uviedla polícia.

„Potom plánoval, že rozbije termometer v aute rodičov, aby sa nadýchali splodín. Potom ale dostal strach,“ dodali strážcovia zákona. Nakoniec si objednal cez internet nájomného vraha, ktorému sľúbil v prepočte cez 40-tisíc Eur, ak zavraždí jeho rodičov a sestru.

Polícia zohrala neskutočné divadlo, v ktorom naaranžovala rodičov a sestru tak, aby vyzerali ako mŕtvi. Dokonca strážcovia zákona použili umelú krv. Fotky potom nastrčený policajt ukázal synovi, ktorý sa najskôr radoval, ale čoskoro skončil v klepetách a následne za mrežami.

„Plánoval som to niekoľko mesiacov. Už som ich mal plné zuby, tak som si najal nájomného vraha,“ priznal syn. Za jeho čin mu hrozí niekoľkoročné väzenie. Nie je tiež potrebné dodávať, že aj keď je jeho rodina nažive, v skutočnosti o ňu skutočne prišiel.