Stuart Williamson koncom roka 2018 zavraždil svoju partnerku Diane Douglesovú. Ubil ju polenom. Jej telo potom zakopal v záhrade pri dome a na sociálnych sieťach zdieľal fotky, na ktorých sa radostne usmieva.

Rodine a úradom následne 3 roky o úmrtí svojej ženy klamal, aby mohol poberať jej dôchodok a sociálne dávky, ktoré potom utrácal za luxusné dovolenky v trópoch.

 Vrah sa vo vyšetrovacej cele  zabil 

Koncom roku 2018 sa v anglickom Coltone udiala vražda, o ktorej však nikto netušil. Stuart Williamson zabil svoju partnerku Diane Douglesovú, ktorá trpela Huntingtonovou chorobou – dedičnou chorobou. Povedal, že je možné, že ju ubil polenom, ale samotný akt si nepamätá.

Telo potom pochoval v plytkom hrobe na záhrade ich prenajatého statku. Po tomto hrozivom akte sa na jeho sociálnych sieťach objavili desivé fotky, na ktorých sa spokojne škerí, fajčia cigary, alebo leňošia na pláži.

Miliardár zmasakroval manželku i syna: Jeho sídlo sa predalo za astronomickú čiastku!

Následne dlhé 3 roky klamal rodinu zosnulých aj úrady o smrti svojej manželky, aby mohol poberať jej dôchodok a sociálne dávky. Za tieto peniaze jazdil na drahej dovolenke a tvrdil, že je šťastne na dôchodku.

V roku 2021 ale príbuzní Diany začali mať isté podozrenia a polícii ženu nahlásili ako nezvestnú. V novembri toho istého roku policajti Williamsona zadržali. O mesiac neskôr vo vyšetrovacej cele spáchal samovraždu.

Predposledný popravené v Československu! Vianočný vrah Vladimír Lulek zavraždil manželku a 4 deti!

„Medzi rokmi 2018 a 2021 nás Stuart viedol k presvedčeniu, že je Diane nažive a zdravá. Používal Dianin mobil na odosielanie správ rodine, najmä na Vianoce a narodeniny, dohováral si schôdzky a na poslednú chvíľu ich rušil,“ vypovedala zdrvená rodina pre The Sun.

Stuart pracoval ako opatrovateľ v Národnej zdravotnej službe. „Bol to narcistický sociopat s veľmi veľkým egom. Nikdy sa mi nepáčilo, keď ho niekto k niečomu vyzýval. Svojimi pacientmi úplne opovrhoval a nechcel s nimi mať nič spoločné,“ zveril sa jeden z bývalých spolupracovníkov vraha.

Kuriózne odhalenie štyridsať rokov starej vraždy. Zabil svoju manželku kvôli romániku s inou ženou!

„Niekoľkokrát Diane opustil kvôli iným ženám a všeobecne bol známy ako sukničkár. Nechápem, prečo sa k nemu Diane stále vracala,“ povedala bývalá kolegyňa zosnulej. Ostatní známi ženu popisujú ako tichú, oddanú a starostlivú.