Dominika († 21) zavraždil, pretože vedel o zneužívaní neplnoletého dievčatá

829

Dôvod vraždy Dominika († 21), ktorý zmizol pri Mladej Boleslavy a jeho telo bolo objavené po niekoľkodňovom pátraní v opustenej chate pri Karlových varoch, dostáva konkrétne obrysy. Podľa informácií FTV Prima zomrel mladík kvôli tomu, že vedel o zneužívaní neplnoletého dievčatá.

Dominik poznal svojho vraha dobre.

Až príliš dobre. Podľa informácií televízie mal obvinený Jaroslav (46) zneužívať neplnoletú dcéru svojej partnerky, s ktorou žil. Dominik to vedel a chcel to nahlásiť na políciu. To sa mu stalo osudným. Jaroslav ho uniesol, väznil a potom zavraždil. Polícia ho ale chytila ​​a obvinila z vraždy.

Uneseného Dominika našli zavraždeného v opustenom dome

„Pitva potvrdila, že muž zomrel násilnou smrťou. V tejto súvislosti sme zahájili trestné stíhanie 46ročného muža pre zločin vraždy, za čo mu v prípade odsúdenia hrozí 15 až 20 rokov väzenia alebo výnimočný trest,“ povedal policajný hovorca Pavel Truxa.

Jaroslav teraz čaká vo väzbe na súd.

Dominik zmizol minulý pondelok, keď bol násilím donútený nastúpiť do Jaroslavovho auta. „Dominika odviezol násilím dnes v noci nejaký chlap. Pred barákom ho naložil do auta,“ informovala jeho sestra. Priateľov o smrti mladíka informoval jeho otec. „Ďakujem všetkým, ktorí s nami zdieľali pátranie po synovi. Dominik sa ale bohužiaľ našiel mŕtvy,“ napísal na Facebooku.