Dobre sa jej pozrite do očí. Nie je v nich poznať žiadna ľútosť, smútok ani zúfalstvo. Odhodlaný pohľad Caylin ALLIS Watsonovej (23) napovedá, že moc dobre vedela, čo robí. Matka z Južnej Karolíny bola zatknutá po tom, čo sa pokúsila na ceste upáliť vo vozidle svojho trinásťmesačného syna Kairona. Dieťa utrpelo popáleniny a jeho stav je vážny.

Keď si okoloidúce všimli na ceste horiaceho vozidla, okamžite pribehli na pomoc. Dieťa vytiahli do bezpečia, ale to už chlapec utrpel silné popáleniny druhého a tretieho stupňa na 20% svojho tela, informoval otec chlapca na charitatívne stránke GoFundMe.

 Syna poliala  horľavinou 

Podľa zasahujúcich policajtov bolo z dieťaťa i jeho matky cítiť, že boli poliati horľavinou, uviedla spravodajská relácia ABC 4 News. Že išlo o úmysel, je teda jasné. Watsonová bola obvinená z pokusu o vraždu, ohrozenie zdravia dieťaťa aj z podpaľačstva.

„Je to pre mňa nepochopiteľné. Nečakala by som, že niekto, koho poznám, dokáže urobiť niečo také a zvlášť nie Caylin. Nedokážem si predstaviť, že by niekto príčetný urobil toto a obzvlášť dieťaťu,“ povedala spolužiačka matky zo strednej školy Dallas Tenleyová.

 Chlapec ešte nemá  vyhraté 

Matka bola ošetrená s menej závažnými popáleninami a vzápätí ihneď umiestnená do väzobnej väznice. Podľa otca je Kairon stále vo vážnom stave, ale už mu boli vysadené niektoré lieky a začína sa trochu hýbať. Vyhrané však ešte rozhodne nemá.

Obrovská rodinná tragédia! Pri požiari zhorela matka a šesť detí.