Milovníčka koní Natália (†26) záhadne zomrela vo vodnej nádrži Domaša! Bola jej smrť obyčajnou nehodou?

975

Po Natáliu (†26) záchranné zložky pátrali tri týždne, hľadanie nezvestnej absolventky vysokej školy bohužiaľ skončilo tragicky. Jej telo vyplavila nádrž Domaša. Podľa svedkov mala mať k nohe priviazané závažia. Stále nie je jasné, čo sa vtedy na jazere stalo. Avšak na sociálnych sieťach ľudia diskutujú, že mala spáchať samovraždu, avšak okolnosti tragédie mohli byť iné.

Začiatkom augusta vyrazila na východoslovenskú priehradu Domaša dvadsaťšesťročná Natália. Absolventka športovej fakulty milovala fyzickú aktivitu. Rada jazdila na koni a medzi jej vášne patrili aj vodné športy, avšak to sa jej stalo osudným. V stredu 4. augusta nasadla do nafukovacieho člna, aby objavovala krásy vodnej nádrže Domaša a od rekreačného strediska vyplávala smerom k stredu nádrže.

Na vodu neskôr vyrazila aj skupinka poľských turistov, ktorí našli jej prázdny čln a na brehu osobné veci. Bolo vyhlásené pátranie, ktoré trvalo dlhé tri týždne. Rodina stále dúfala, že sa Natália nájde živá.

Telo bez hlavy našli vyľakane vodáci v rieke Hron: Ľudské torzo sa vznášalo na plytčine pri brehu!

Minulý piatok ale prišla krutá správa. Priehrada vyplavila bezvládne telo. Neskôr sa zistilo, že patrí práve nezvestnej Natáliu. „Mŕtvola mala o nohu priviazané závažia,“ uviedli svedkovia. Prípad nezvestnej Natálie pozorne sledovali desiatky ľudí, ktoré na sociálnych sieťach rozbehli diskusiu, čo sa mohlo nebohej športovkyni stať.

Statoční otcovia (†37) sa utopili pri záchrane svojich detí! Pomôcť sa im márne pokúšali aj mladí manželia

Niektorí dospeli k záveru, že spáchala samovraždu, čo odmietajú jej blízki s tým, že milovala život a mala plány do budúcnosti. Údajne závažia si pripravila sama, pretože sa chcela potápať. „Závažie potápači používajú na vyvažovanie,“ uviedol potápač Viktor Zamborský. „Keďže má potápač oblečený neoprén, tak ten pôsobí tak, že vyplavuje telo a je ťažké sa potopiť. Závažie sa upevňuje na opasok, alebo na krídla, kde sú vrecká na závažia, alebo niekedy sa pripevňujú na kyslíkovú fľašu. Pri pripevnenie na nohu sa zaťaží noha a v tom prípade sa bez plutiev veľmi ťažko pláva,“ dodal.