Hrôzostrašnou smrťou zomrel v Dubline muž pôvodom z africkej Ghany. Našli ho v kaluži krvi s odseknutými penisom, semenníkmi a očnými viečkami. Oddelené časti tela ležali na krbovej rímse. Ako podozrivú z incidentu policajná jednotka zatkla a vypočula pravdepodobnú páchateľku Grace Miano (40).

Vo štvrtok popoludní prišla do domu na predmestí Foxrock v írskom Dubline policajná jednotka, aby urovnala roztržku, ku ktorej tu toho dňa došlo. Potom polícia odišla, avšak asi pol hodiny pred polnocou bola povolaná naspäť. Keď do domu vstúpili, zjavila sa im hrozivá, krvavá scéna.

„Na zemi ležalo telo muža v kaluži krvi. Mal useknutý penis, semenníky a odrezaná očné viečka. Všetko ležalo na krbovej rímse,“ povedal pre web Dublin Live miestny zdroj. Meno obete bolo podľa polície Limbani Mzoma. Muž pochádzal z africkej Ghany.

Po príchode polície sa v dome nachádzali ešte dvaja muži a jedna žena (40). Tú ako jedinú policajti zatkli a previezli na stanicu, kde ju vypočuli. Miestni obyvatelia boli natoľko v šoku a vystrašení, že si priali zostať v anonymite, keď vypovedali pre Dublin Live.

Žena ktorá odrezala mužovi penis! Mohla za to lichôtka inej žene!

„V dome sa odohrávalo veľa nepríjemností,“ oznámila staršia žena, ktorá býva neďaleko miesta incidentu. Hovorca dublinskej polície povedal: „Policajti vyšetrujú všetky okolnosti týkajúce sa prípadu. Ako podozrivá bola zatknutá štyridsaťročná žena, ktorá bola vypočutá vo väzbe na stanici v Dun Laoighaire.“ V nedeľu jej bolo oznámené oficiálne obvinenie z vraždy. Súčasne požiadala o lekárske a psychiatrické vyšetrenie.