Dvadsaťpäťročná milenka v záchvate žiarlivosti ubodala svojho milenca a jeho manželku (obaja † 35). Žena následne utopila aj ich malé deti a podpálila byt rodiny, aby zakryla stopy. Vraždiaci kráska skončila v policajnej cele.

Ohrdnutá milenka Ruzanna Shvarts

Ruzanna Shvarts si užívala so svojím ženatým milencom Vladislavom Saayou v jeho byte v sibírskom meste Tuva, keď sa nečakane vrátila jeho manželka Lilia. Ženy sa začali hádať a onedlho medzi nimi prepukla bitka. Počas potýčky milenka ubodala ako manželku, tak svojho partnera Vladislava. Potom utopila aj ich dve malé dievčatká – Darimu († 6) a Aisiel († 4). Následne ešte byt rodiny zapálila, aby zničila stopy.

Vraždiaci milenka ale dlho spravodlivosti neunikala a nakoniec skončila v policajnej cele. K vraždám sa podľa žalobcu priznala. Polícia teraz vyšetruje, či jej nepomáhala aj jej 19-ročná sestra Melina, ktorá bola v osudnú chvíľu v byte s ňou. Melina ale tvrdia, že odišla, keď sa ženy začali hádať.

Dvadsaťpäťročná milenka v záchvate žiarlivosti ubodala manželku svojho partnera

Najstaršia dcéra páru – dvanásťročná Aiza, ktorá v čase incidentu nebola doma, počas chvíľky prišla o celú rodinu. Miestni sú z tragédie v šoku. Známi nemali vôbec potuchy, že Vladislav mal milenku. Podľa nich bol veľmi rodinne založený a nepil alkohol. Milenka podľa miestnych bola krásna a inteligentná a pochádzala z dobrej rodiny. Doma na ňu navyše čakal trojročný syn. Ak bol jeho otcom práve Vladislav, nie je známe.