Adea Shabani bola nezvestná od 23. februára. Hollywoodsku hviezdu naposledy videli susedia pred jej domom s priateľom Chrisom Spotzem. Telo modelky pôvodne z Macedónska našli vyšetrovatelia takmer 700 kilometrov od miesta bydliska.

Modelka s priateľom Chrisom Spotzem

Priateľ modelky a ašpirujúci herec Chris Spotz († 33) zomrel minulý týždeň pri policajnej naháňačke. Na diaľnici z Hesperia do Corony bol prenasledovaný políciou v kradnutom vozidle Toyota Tacoma. Keď sa polícii podarilo auto zastaviť, zastrelil sa. Na mieste zomrel.

Ešte pred smrťou ho však policajti stihli vypočuť. Chris Spotz im oznámil, že 23. februára vyrazili po diaľnici na výlet k rodičom vo Fort Morgan v Colorade. Údajne sa v aute pohádali. Modelka mala vystúpiť, od tej doby sa vraj nevideli. Polícia jeho výpovede príliš neverila a Chris je aj po smrti hlavným podozrivým.

Vozidlo policajti podrobne prehľadali. Podľa informácií nbclosangeles.com sa v aute našli dôkazy, ktoré muža s vraždou modelky spájajú. Hollywood smúti. Modelka, ktorá študovala na prestížnej univerzite vo Francúzsku, žila v Amerike ešte len dva roky. Získala si však srdcia mnohých fanúšikov.