Stopäťdesiatkilová obézna opatrovateľka si sadla na dievčatko († 9) a rozdrvila ho 

1460

150kilová opatrovateľka rozdrvila svoju deväťročnú sesternicu potom, čo si na ňu za trest sedla. Dievčatko zomrela v nemocnici, zrejme na infarkt. Jej opatrovateľka bola zatknutá a obvinená z vraždy a týrania dieťaťa.

K otrasnému prípadu došlo na Floride. Rodičia dievčatka si zavolali Veronicu Green Poseyovú (64), aby umravnila ich zlú dcéru Derick († 9). Matka Grace Joan Smithová (69) na polícii vypovedala, že opatrovateľka dievčatko udrela pravítkom a železnou rúrkou, dievčatko ale stále vyvádzala. Keď si potom sadla do kresla, jej takmer 150kilová sesternica si za trest sadla na ňu.

 Záchranka zavolali  neskoro 

Veronica Green Poseyová podľa polície na dievčatku sedela dlhých desať minút. Dievčatko si mala sťažovať, že nemôže dýchať, ale jej krutá pestúnka čakala ešte ďalšie dve minúty, než sa zdvihla. Keď potom zistila, že dievčatko nedýcha, začala ju resuscitovať a zavolala záchranku. Už bolo ale neskoro a Derick v nemocnici zomrela. Zrejme ju zabil infarkt.

Grace Joan Smithová (69) a James Edmund Smith (62), ktorí sú podľa rodného listu rodičmi dievčatka.

Sesternica bola obvinená z vraždy a týrania dieťaťa. Polícia zadržala aj Grace Joan Smithovú a Jamesa Edmunda Smitha (62), ktorí sú podľa rodného listu rodičmi dievčatka. Tí čelia obvineniu zo zanedbania starostlivosti, pretože týranie neohlásili.