USA: Vdovca po zosnulej herečke Brittany Murphy našli mŕtveho

875

Uviedol to seržant mestského policajného oddelenia Louie Lozano a dodal, že príčina smrti ešte nie je známa. Na mieste úmrtia policajti vedú vyšetrovanie.
      Monjack napísal scenár k filmu Warholka (Factory Girl, 2006), na ktorom sa podieľal aj ako spoluproducent. Bol tiež jedným zo scenáristov filmu Two Days, Nine Lives (2001), ktorý režíroval i produkoval.
      Správa o Monjackovom skone prichádza päť mesiacov po náhlej smrti jeho 32-ročnej manželky Brittany Murphy. Úrad koronera Los Angeles dospel k záveru, že zomrela na zápal pľúc skomplikovaný nedostatkom železa v organizme, málokrvnosťou a mnohonásobnou otravou liekmi.
      Úrad koronera oznámil, že Brittany Murphy postihla náhla srdcová príhoda po „užití liekov“ a jej smrť 20. decembra bola klasifikovaná ako nešťastná náhoda. 
      Herečka bola hviezdou filmov Bezmocná, 8 Mile (s Eminemom), Nepovedz ani slovo, či Narušenie (s Angelinou Jolie), v posledných rokoch však jej kariéra upadala. Jej poslednou veľkou príležitosťou bola snímka z roku 2005 Sin City – mesto hriechu.