Žena strelila kamaráta do hlavy pri živom vysielaní na Facebooku. S jeho pištoľou sa hrala ako s hračkou

982

S pištoľou svojho kamaráta sa hrala ako s hračkou. Hazard so životom pritom vysielala naživo na Facebooku. Texaský otec dvoch detí Devyn Holmes (26) doplatil na to, že svojej kamarátke Cassandre Damper (25) zbraň zveril. Žene pištoľ vystrelila a guľka ho zasiahla do hlavy z bezprostrednej blízkosti.

Holmes teraz bojuje o život v nemocnici. Je napojený na prístroje na podporu života. Či prežije, je neisté. A aj ak áno, bude mať zrejme poškodený mozog. Po rane mu z hlavy tiekla krv prúdom.

K nehode došlo, keď sedel Holmes vo vozidle Cadillac a Coleman s kamarátkou Cassandrou Damper. Žena si požičala jeho zbraň a začala si s ňou hrať pri živom vysielaní na Facebooku.

„Sme z teba nervózny,“ povedal Holmes svojej kamarátke, keď sa so zbraňou začala hrať. „Nemá v tom žiadny zásobník, kamoš,“ zareagoval Coleman. „Odkiaľ že to si ?,“ opýtal sa ho Holmes.
V tú chvíľu Damper zbraň nabila, odistila a povedala: „Povedz niečo, ku*va!“ V tej chvíli zbraň vystrelila a Holmes sa zvalil na sedadlo. Damper a Coleman z auta ušli.

Žena bola následne obvinená z marenia vyšetrovania. Zo zbrane totiž zotrela svoje odtlačky. Akoby si myslela, že jej živé vysielanie nikto nevidel. Jeho záznam už ale obletel svet a stále koluje po sociálnych sieťach.