Zúfalý manžel poslal dojemný odkaz pre nezvestnú mamičku troch detí

Mamička  je už rok a pol nezvestná!  

1112

Manžel Ľuboš (41) spoločne s tromi deťmi stále dúfa, že sa im vráti mamička Nadežda. Je totiž viac ako rok nezvestná, ako by sa po nej zľahla zem. „Prosím, kde si?“ Pýta sa smutný manžel.

V pondelok 14. januára 2019 odišla Nadežda z domu z Rusoviec. Od tej doby ju nikto nevidel a nikto zrejme nevie, kde je, alebo či je vôbec nažive. Jej manžel Ľuboš stále dúfa, že sa mu milovaná žena vráti, rovnako tak i ich tri deti.

„Naďka, kde si? Už neviem, čo ešte urobiť, aby som ťa našiel. Už sa konečne vráť, chýbaš nám veľmi … Prosím,“ napísal na Facebooku smutný manžel. Podľa neho nie je možné, aby za viac ako rok po sebe nezanechala jedinú stopu. „Je to bez teba ťažké,“ dodal.

Nezvestného pätnásťročného chlapca po dva a pól roku našli v skrini u pedofil!

 Mala  depresie 

Prečo Nadežda z domova odišla, je doteraz nejasné. Podľa Ľuboša trpela popôrodnými depresiami. „Narodila sa nám dcérka a manželka mala popôrodnej depresii, bola pod dohľadom psychiatričky, ale asi to podcenila … Tri mesiace sme sa u nej striedali, aby nebola sama,“ opísal.

Polícia našla 30 rokov nezvestné dievčatko. Adoptívna otec ju znásilnil a zabil!

Po svojej žene Ľuboš pátra aj na vlastnú päsť, ale hľadanie je zatiaľ bezvýsledné a nič sa mu nedarí nájsť. „Dnes je to rok a pol – presne 534 dní, čo si odišla. Čo sme bez teba, nie je deň, čo by som na teba nemyslel, veľmi nám chýbaš, hlavne Peťkovi, Olinkovi a Lujzičke … Prosím, kde si? Prosím, vráť sa,“ poslal manželke odkaz.