Anistonovej nevyšlo ďalšie manželstvo, s Theroux oznámili odluku

647

Americkí herci Jennifer Aniston a Justin Theroux oznámili oficiálnou cestou svoju manželskú odluku. Informovala o tom agentúra AP. Štyridsaťdeväť ročná Aniston a 46-ročný Theroux uzavreli sobáš v auguste 2015.

„V snahe predísť špekuláciám sme sa rozhodli oznámiť svoju manželskú odluku. K rozhodnutiu sme došli spoločne a s láskou na konci minulého roka. Sme dvaja najlepší priatelia, ktorí sa rozhodli spolu už nežiť ako pár,“ stojí v spoločnom vyhlásení páru, ktoré zverejnil jeho hovorca Stephen Huvane.

„Za normálnych okolností by sme k tomuto kroku pristúpili neverejne, ale vzhľadom k tomu, že bulvárne médiá si nenechajú ujsť príležitosť o veciach špekulovať a vymýšľať si, rozhodli sme sa pravdu povedať sami,“ doplnili herci.

Krásku Aniston, ktorá sa preslávila vďaka kultovému televíznemu seriálu Priatelia a niekoľkoročným manželstvom s hercom Bradom Pittom, mohli diváci tiež vidieť v priemerne úspešných romantických komédiách ako Božský Bruce, Riskni to s Polly alebo Nie je z teba až tak paf.

Theroux sa predstavil divákom napríklad v komédiách Charlieho anjeli: na plné pecky, Zoolander alebo Baxter. Hral aj v mnohých známych televíznych seriáloch ako Sex v meste.