Billy Joel je v 68 rokoch trojnásobným otcom, dcéra sa volá Remy Anne

1858

Americký spevák Billy Joel (68) a jeho štvrtá manželka Alexis Roderick (34) sa dočkali ďalšieho prírastku do rodiny. Pár už má dcéru Dellu Rose (2). Šesťnásobný držiteľ ceny Grammy má z predchádzajúceho manželstva ešte ďalšie dcéru Alex (31).

„V nedeľu v noci Billy a Alexis privítali do svojej rodiny Remy Anne. Mamička i dcéra sú v poriadku,“ uviedol spevákov hovorca.

Spevák Billy Joel pritom pred pár dňami v rozhovore pre Belfast Telegraph povedal, že jeho tretie dieťa by sa malo narodiť až budúci mesiac. Po narodení tretej dcéry sa potom na Instagramu pochválil spoločnou fotkou.

Hudobník s manželkou, ktorá je o o 34 rokov mladšia, vychováva dvojročnú dcéru. „V noci pekne spí, dúfam, že aj druhé dieťa bude také,“ vyhlásil Joel.

Uznávaný klavirista a hudobník tiež prezradil, že jeho najmladší potomok netrávi čas pri televízii a pozeraním na rozprávky, ale najradšej sa hrá vonku.

Autor hitov ako Piano Man, She’s Always a Woman či Uptown Girl bol ženatý celkovo štyrikrát. Prvú ženu Elizabeth Weberovou si vzal v roku 1973 a rozviedli sa po deviatich rokoch manželstva. Druhou manželkou bola od roku 1985 modelka Christie Brinkleyová, s ktorou má dcéru. Rozvod prišiel v roku 1994. Tretia svadba sa konala o 10 rokov neskôr a hudobník si vzal Katie Leeová. Ich manželstvo vydržalo päť rokov.

Súčasnú partnerku, Krasojazdkyňu Alexis Roderickovou, si vzal po päťročnom vzťahu v roku 2015. Obrad sa konal v Joelovho honosnom sídle na newyorskom Long Islande. O mesiac neskôr sa manželom narodila dcéra.