Brooke Shields prišla o panenstvo v 22 rokoch so Supermanom

3361

Herečka Brooke Shields (49) zaspomínala na svoje prvé milovanie. Bolo to so spolužiakom z Princetone Deanom Cainom, ktorý neskôr hral v seriáli Superman. Strata panenstva bola pre herečku tak trochu šok a mala výčitky kvôli matke.

„Bola som po tom tak ohromená, že som vyskočila z postele. Vlastne som z nej spadla a rozbehla sa. S nahým zadkom som utekala chodbou a bežala som ako by som práve ukradla nieču peňaženku,“ napísala Shieldsová vo svojej novej knihe There Was A Little Girl. „Dean vyskočil z postele a bežal za mnou s dekou v náručí. Pevne ma objal, a spýtal sa ma, kam som išla,“ povedala herečka.

Prezradila, že mala pocit, ako by zradila svoju matku, na ktorá bola citovo viazaná a ktorá sa odmalička starala o jej kariéru. „Myslím, že moja mama chcela, aby som zostala pannou tak dlho, ako to len bolo možné,“ napísala.

Kvôli matke sa nakoniec s Cainom rozišla. „Mal so mnou neuveriteľnú a strašnú trpezlivosť, pokiaľ ide o sex. Ale aj keď mama nikde okolo nebola, cítila som sa, ako by sa pozerala,“ vyhlásila herečka.

Brooke Shields už o panenstve jednu knihu napísala. V roku 1985 v nej vyzvala dospievajúce dievčatá, aby si uchovali panenstvo až pre manželstvo. Ale ona sama o neho prišla vo veku 22 rokov, desať rokov pred svadbou s tenistom Andrem Agassim, ktorého si vzala v roku 1997.

Po búrlivom vzťahu s Agassim, ktorý skončil rozvodom po dvoch rokoch manželstva, sa v roku 2001 vydala za Chrisa Henchyho, s ktorým má dcéry Rowan (10) a Grier (7).