Bývalá milenka hviezdy Boyzone zavraždila pestúnku

3346

Záhadná smrť mladej pestúnky († 21). Ohorené telo našli na záhrade expriateľky a matky dieťaťa zakladateľa skupiny Boyzone

Vražda krásnej mladej pestúnky z Francúzska je zapeklitým prípadom aj pre skúsených kriminalistov. Napriek tomu sa im podarilo z nej obviniť už dvoch ľudí. Vyzerá to, že Sophiu Lionnet († 21) z Troyes zabila Sabrina Kouider (34), ktorej opatrovateľka strážila deti na predmestí v južnom Londýne. A mala k tomu komplica – svojho priateľa Ouissema Medouniho (40). Kouider je pritom bývalou priateľkou zakladateľa írskej skupiny Boyzone Marka Waltona, s ktorým má dieťa.

Sabrina Kouiderová

Na vraždu sa prišlo, keď osemročný syn susedov zbadal, ako sa zo záhrady domu Kouiderovej, ktorý stál v prepočte cez miliónov Eur, dvíha dym. Myslel si, že susedia grilujú. Lenže keď sa pozrel cez plot, naskytol sa mu čudný pohľad. Videl muža, ktorý do ohňa hádzal niečo, čo vyzeralo ako tyče. Lenže v skutočnosti to boli ostatky Sophie.

Aj ostatné susedia potom vypovedali, že dym, ktorý sa od susedov vinul, zvláštne páchol. Sophie pracovala ako opatrovateľka u Kouiderovej celých 14 mesiacov. Starala sa o jej šesťročného syna, ktorého má s Waltonom, a o jej trojročnú dcéru, ktorá porodila ďalšiemu partnerovi. Podľa známych nebola Sophie v poslednej dobe v práci šťastná a dokonca dve noci prespala u kamaráta. Túžila po návrate domov.

Zavraždená pestúnka Sophia

„Prišla sa sem naučiť angličtinu, ale bolo to pre ňu príliš ťažké,“ priznala kamarátka. Čo sa presne stalo a prečo musela krásna pestúnka zomrieť, nie je stále jasné. Mark Walton bol jeden zo zakladajúcich členov skupiny Boyzone, ktorá sa po jeho odchode dočkala celosvetovej slávy. Teraz žije v Los Angeles a zúčastnil sa ako porotca vietnamskej verzia speváckej súťaže Pop Idol.