Cher bola divoké dieťa. V 11 rokoch skončila v policajnej cele kvôli šoférovaniu auta

806

Internet pred nedávnom obletela domnelá policajná fotografia Cher. Kým fotografia je falošná a vtipálek si pri jeho tvorení pohral s Photoshopom, speváčka sa ako dieťa do cely skutočne pozrela.

Dnes Sedemdesiattri ročná speváčka sa o celom incidente rozhovorila v šou Grahama Nortona.

„Šoferovať som vedela už v jedenástich. Boli sme vtedy u bowlingového centra, keď priateľ mojej kamarátky povedal, že musí ísť dovnútra. ‘Poviem len niečo kamošovi, za pár sekúnd som späť,’ povedal. A tak sme čakali a čakali. Stále nešiel, tak mi kamoška hovorí: ‘Cher, ty predsa vieš šoférovať. Poďme sa prejsť po parkovisku.’ Dali sme si teda malú okružnú jazdu, ale ten chlapec sa furt nevracal. Tak som si povedala: ‘Nas*ať, ideme ďalej.’ Namieril sme si to do autokina, kde sme si chceli dať niečo na pitie. Tam nás zatkli. Teda nie že by nás priamo zatkli, ale odviedli nás do väzenia,“ spomínala.

Podobný kúsok ale vraj nebol nič vedľa toho, čo robila ako mladšie dieťa. „V deviatich som bola ešte ďaleko divokejšia. Utiekla som z domu, ukradla kone, vkradla sa na loď a išla s ňou ďalej, až kým moja kamarátka nezačala plakať a volať mamu,“ priznala.