Až pred pár týždňami futbalista Cristiano Ronaldo (32) potvrdil, že sa stal trojnásobným otcom. Dvojčatá mu porodila náhradná matka. A teraz priznal, že bude rovno štvornásobným otcom. Jeho súčasná partnerka Georgina Rodriguezová (23) je totiž tehotná.

„Bol som ako vždy k službám národnému tímu, telom i dušou. A to napriek tomu, že sa mi narodili dve deti. Som veľmi šťastný, že konečne môžem byť so svojimi deťmi,“ napísal Ronaldo pred necelým mesiacom na svojom profile na sociálnej sieti.    Portugalská futbalová federácia potvrdila, že ju štvornásobný držiteľ Zlatej lopty pre najlepšieho futbalistu sveta informoval už pred turnajom, že sa znovu stal otcom.

O svoje deti sa vraj vzorne stará a je z nich nadšený. Z tehotenstva priateľky má tiež ohromnú radosť.
    Nečakal, že ďalší potomok príde na svet tak skoro po narodení dvojčiat. Ronaldo vraj vždy sníval o veľkej rodine a dúfal, že sa mu jeho sen splní.

Niekoľko týždňov sa o tehotenstvo jeho partnerky špekulovalo. Hoci na paparazzi fotografiách už bolo zrejmé rysujúce sa tehotenské bruško, futbalista zahmlieval. Chceli tak zrejme mať istotu, že je bábätko v poriadku.

„Je to tak. Som naozaj nesmierne šťastný,“ potvrdil informáciu o tehotenstve Georgina Ronaldo španielskemu magazínu El Mundo.

Futbalista má už jedného syna Cristiana. Ten sa narodil v roku 2010 a futbalová hviezda ho za finančnú odmenu v prepočte 12 miliónov eur odnosila náhradná matka z Kalifornie, ktorej identitu Ronaldo tají. Musela sa však dopredu vzdať všetkých práv na dieťa.    Ronaldo v roku 2015 vyhlásil, že možno raz synovi povie pravdu o biologickej matke. „Ľudia špekulujú, že som bol s nejakou dievčinou, alebo inou, alebo som využil náhradnú matku. Nikdy som o tom nikomu nepovedal a nikdy nepoviem. Až Cristiano vyrastie, poviem mu, čo som urobil, čo som cítil, čo sa odohrávalo v mojej mysli. Niektoré deti nikdy nespoznajú svojich rodičov, či už matku, alebo otca. Mať len otca niekedy stačí,“ povedal.