Matka Melanie Clark († 44) z anglického Cloverdale sa príchodu Nového roka už nedožila. Podľa všetkého ju dobodal jej manžel David Clark (49) z Južnej Afriky, ktorého susedia videli spútaného opúšťať dom v pyžame a za sprievodu polície po krvavom incidente. Žena bola zavraždená osem minút pred polnocou.

„Bol som v tú dobu v posteli. Vonku bola kopa ohňostrojov a razom sa všetko zmenilo v modrú farbu a všade vonku boli policajné autá,“ povedal Daily Mirroru sused Gareth Cole (67).

„Videl som dvoch chlapcov prichádzať späť domov v taxíku okolo jednej ráno. Vyzeralo to, že boli na party a nevedeli, čo sa stalo. Boli tam asi len 20 minút, potom ich policajt odviedol preč,“ dodal sused.

Chlapci Sheldon (22) a Slade (19) žili v dome s matkou a nevlastným otcom a až do príchodu nemali tušenie, čo sa doma stalo. Smutné novinky o osude mamy ich zdrvili.

„Je hrozné, čo sa stalo,“ uzavrel svoje svedectvo Cole. Polícia iba potvrdila, že zatkla 49 ročného podozrivého, ale ďalej vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu prípad nekomentovala.