Rodina hollywoodskeho akčného hrdinu Brucea Willisa (68) už pred časom svetu oznámila jeho krutú diagnózu, a síce že trpí demenciou. Spočiatku ale bolo pre členov rodiny, hlavne jeho staršie dcéry, ťažké rozoznať, čo sa s ich otcom deje. Prostredná Tallulah (32) si dokonca myslela, že o ňu Bruce stratil záujem.

Degeneratívna frontotemporálna demencia zmenila život nielen samotnému Brucovi Willisovi, ale aj členom jeho rodiny. Choroba sa do hercovho života vplížila potichu a pomaly. Nikto z jeho okolia nemal ani potuchy, s čím sa budú musieť vyrovnať.

Jeho prvé príznaky, kedy herec prestal svoje okolie vnímať, si jeho rodina odôvodnila takzvanou „hollywoodskou stratou sluchu“. Willis totiž trpel nedoslýchavosťou už z čias nakrúcania Smrtonosnej pasce. Veľmi zle to znášala hlavne jeho druhorodená dcéra Tallulah, ktorú má s Demi Mooreovou.

„Začalo to vágnym nereagovaním, ktoré si rodina spájala so stratou sluchu. Neskôr bolo nereagovanie intenzívnejšie a ja som si to občas brala osobne,“ zverila magazínu Vogue Tallulah. „Mal dve malé deti s mojou nevlastnou matkou Emmou Heming Willis a myslela som, že o mňa stratil záujem. Aj keď to nemohlo byť ďalej pravde, mučila som svoj adolescentný mozog pálčivými myšlienkami, že pre moju matku nie som dostatočne krásna a pre môjho otca dostatočne zaujímavá,“ priznala spätne prostredná dcéra akčného hrdinu z prvého manželstva.

Manželka chorého Bruce Willisa žiada fotografov: Nekričte na manžela na ulici

Teraz sa hanbí za to, že v čase, keď jej otecko ticho zápasil s krutou chorobou, ona sa vyžívala svojou vychudnutou postavou, ktorou sa chválila na Instagrame. Tallulah zároveň priznala boj s anorexiou, ADHD a tiež hraničnou poruchou osobnosti. V čase najväčšej krízy sa dostala až na nebezpečných 40 kilogramov.